Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ha így állok a...

Kire szavazzak ha így állok a dologhoz?

Figyelt kérdés

Valahol fel kell tennem ezt a kérdést,vázolnom a helyzetet.

Ha két nagyra (fidesz és összeállt baloldal) nem akarok akkor kire adhatok le?

Hiszen ha a kicsik be is jutnak valószínű érdemben nem fognak tudni beleszólni a történésekbe.

Tehát ha rájuk szavazok azzal a két nagyon segítem.

Akkor marad a Jobbik.De rájuk sem szívesen szavaznék. Nem tudom, hogy tényleg k lennének a megfelelőek.

Akkor ki marad?

Kire érdemes egyáltalán szavazni?

Valószín nem is itt kellene ezt a kérdést feltennem,de valahol muszáj.


Na és ezekhez az írásokhoz mit szóltok?

[link]



2014. febr. 18. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is teljesen érzelemből próbálsz szavazni. Olvassad el a három nagy programját és dönts azok alapján. Jobbiké már elérhető, többi úgy tudom még nem.
2014. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egyáltalán nem szavaz teljesen érzelemből, csakis annyira, mint egy átlagember, de vannak nála sokkal rosszabbak is.


Amúgy jó kérdés, én sem tudok kire X-elni.

2014. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nincsen önáll gondolatatok, nincsenek érzelmeitek és nincs identitásotok!
2014. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Akkor ti vagytok azok akiket majd megcéloznak a szennykampánnyal.


Az én véleményem szerint, aki eddig nem tudott dönteni az előző négy (vagy akár 24) év után azt majd szépen félrevezetik a kampány alatt. Sajnálatos.

2014. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Dönts a programok alapján, ez a legigazságosabb szerintem.
2014. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha lehet kérem hagyjuk ki a zsidókat meg a cigányokat. Kétlem,hogy ők felelnének érte.

Ha elolvasom a programot akkor? A Fidesz is ígért anno sok mindent és nem úgy lett,nem tartotta be.

Mit ér az ígéret,a program ha nem tartják be?

2014. febr. 18. 21:45
 7/20 anonim ***** válasza:

Az MSZP ígérgetett és nem tartotta be, a Fidesz dettó!

Itt az ideje egy nemzeti kormánynak, akik amit megígértek azt be is tartották, bár ellenzékként, de mindenben azt cselekedtek amit meghirdettek!

2014. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha szavazni akarsz, akkor kénytelen leszel valakinek hinni.
2014. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Abban igaza van, hogy a Fidesz és MSZP (meg a többi akivel most összeállt) nem szavahihető. Jobban mondva, eljátszották a bizalmat.


Fideszre szokták mondani, hogy úgy beszél, mint a Jobbik, de úgy cselekszik mint az MSZP. Ez sokszor igaznak bizonyult.


Baloldali összefogás szerintem hiteltelen. Kicsit kell csak visszaemlékezni, pár hónappal ezelőttre amikor még kizárták, hogy Gyurcsánnyal bármiféle együttműködést megvalósítsanak. Most meg mi is a helyzet? Rájöttek, hogy külön-külön nincs esélyük és ezért inkább összefogtak. A követőik, akiket addig egymás ellen uszítottak hirtelen beálltak a sorba és most együtt éljeneznek. Nem értem őket.


Jobbik még szavahihető, de ő még nem is volt hatalmon. Volt sok hibájuk a parlamentben (legtöbb kommunikációs, lásd: listázás...), de legalább következetesek voltak. Bennük egy dolog tetszik nagyon: parlamentben megszavaztak mindent ami szerintük Magyarország javára válik. Nem törődtek azzal, hogy ezt melyik párt nyújtotta be. Szerintem ennek kéne az alapnak lenni, de a Fidesz és MSZP esetén sajnos nem az. Én nem gondolom, hogy ők képesek lennének négy évig kormányozni, de egy erős ellenzéki szerep dukál nekik.


LMP meg csak hang. Ugye azzal kampányoltak, hogy lehet más a politika. Nem kell Fidesz, nem kell MSZP. Aztán tagjaik mégiscsak átmentek az Összefogáshoz. Mégsem lehet más a politika? Volt pár parlamenti felszólalásuk ami tetszett, de ez kevés.


Többire nincs sok értelme szavazni. Olyan picik, jobban örülnék, ha nem kapnak szavazatot, akkor legalább nem kéne állami (köz)pénzből finanszírozni őket.

2014. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én azért nem becsüném le az lmp-t. Solaknak, akik a balos konfigurációban csalódtak az lmp-re fogják adni. persze csak saját környzetemről tudok beszélni, de én úgy gondolom, az lmp lesz a nagy meglepetés.


Egyébként én pártlistára a fideszre fogok szavazni, mert úgy gondolom a fő gazdasági irány jó, viszont képviselő jelölt akite voksolok majd lmp-s lesz. Met a többi párt jelöltje az gáz a körzetemben. Meg amúgy is szeretném ha lenne egy hiteles balos ellenpólusa a parlamantben a fidesznek akár csak a hang szintjén is.

2014. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!