Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak?

Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Eddig mindig a Fideszre szavaztam, de hatalmas csalódást okozott az elmult 4-év. A Jobbik Fidesz párti lett. Az MSZP összefogás sem a leg jobb döntés. Akkor kire?
2014. febr. 11. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem ami még értelmes az a LMP. Szerintem Magyarországnak ők lennének most a legjobbak, csak sajnos a nép nem igényli őket. Még ott van Bokros Lajossal MoMa, de hát bokros? nekem ő már le szerepelt. Nem értem miért kell mindig a bukott politikusokat váltogatni...
2014. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
A HAZA NEM ELADÓ mozgalom pártra
2014. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam.
2014. febr. 11. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Haza nem eladó? az milyen párt? Kinek nem eladó vagy mi? Maga már a neve is értelmetlen, de amit képvisel az végképp.
2014. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy hétig úgy gondoltam, hogy a Magyar Hajnalra fogok szavazni, de nagyon hamar kiderültek ott is a turpisságok...


Most úgy vagyok vele, hogy azt sem tudom, hogy mikor lesznek a választások és el sem megyek rá. Nem tudok kire szavazni, mert minden párt tele van szerencsehuszárokkal és politikusokkal. De talán ez együtt is jár a demokráciával.

2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szavazol, az ugyanaz, mintha leadnál egy voksot a Fideszre.
2014. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6:

De akkor kire szavazzak? Az MSZP-re? Amúgy sem érdekel, mert most már belátható időn belül elmegyek ebből az országból én is. A vicc az, hogy nem a pénz, hanem az emberek és a közhangulat miatt elsősorban.

2014. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Én az Együtt 2014 Mozgalomra szavazok. Nem várok jelentős javulást az anyagi helyzetemben, nem hiszem, hogy sokkal kevesebb mutyi lesz, vagy sokkal jobb lesz nekem, de szeretném, ha Magyarországon demokrácia lenne, nem önkényuralmi rendszer. Ehhez pedig azt tudom tenni, hogy a legnagyobb ellenzéki összefogásra szavazok.

Ha a Fidesz újra győz, én is abban látom a kiutat, hogy elmenjek ebből az országból.

2014. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. FIDESZ, JOBBIK kilőve!!!
2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
Azért menj el valakire szavazni én azt mondom.Az a legbutább ember,aki nem megy el.Mindig azok lázonganak később a legjobban,akik nem mentek el szavazni,pedig ott volt rá az esély,hogy mondjuk egy kisebbik rosszra szavazzanak.
2014. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!