Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult jobboldaliként...

Kiábrándult jobboldaliként kire szavazzak 2014-ben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A döntéssel várj még pár hónapot. És közben tanulmányozd, ki mit mond. A habzó száj, mások földbe döngölése általában azt mutatja, hogy az illető körülbelül ennyire képes. Többet ne is várj tőle.
2013. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Én pld 1990-2006 ig Fidesz szavazó voltam.

De 2010ben megérkezett a Jobbik.

Az egyetlen jó választás aminél nagyszerűbb, előremutatóbb, hazaszeretőbb, ember barátabb,gazdaságilag megalapozottabb, elfogadhatóbb, életszerűbb, jó utat mutatóbb, konzekvensebb, a társadalom számára kedvezőbb, stb stb nem lehetséges.


Az az, a Jobbik a legjobbik és ezután is rájuk szavazok.

2013. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Modern Magyarországért Mozgalomra

más jó igazán nincs.

2013. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

2014-ben csak arról tudsz dönteni, hogy maradjon Orbán vagy menjen, teljesen mindegy, hogy milyen oldali vagy


ha az ellenzéki összefogásra szavazol, akkor Orbán bukására szavazol, ha nem rájuk vagy nem szavazol, akkor Orbánt tartod hatalmon

2013. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam Fidesz párti, 2010-ben LMP-re szavaztam de rájöttem hogy hülyeség volt mert akkor a Jobbikot tartottam előnyösnek. De hogy most őszinte legyek a Jobbik sem tetszik már annyira. Oké hogy hazaszerető párt meg vannak nagyon jó elképzeléseik, és nekik fő szempont a közbiztonság meg a cigánykérdés, nem vagyok rasszista, sok cigány ismerősöm van akikben meglehet bízni de attól még ugyanúgy vannak olyanok akik megérdemelnék hogy picit a körmükre nézzenek.

Én személyszerint attól tartok a jobbiktól hogy kiakar lépni az EU-ból ami nekünk mondjuk nem lenne akkora baj, de teljes elzárkózást akarnak ami azért már gázabb mert akkor megint szenvedjünk útlevelekkel ha átakarunk menni a szomszédos országokba, most meg simán átautózok a határon főleg Osztrákokhoz vagy Szlovákokhoz mert azért ott is szoktam vásárolni mert olcsóbbak valahol a dolgok, plusz időnként dolgozni is kijárok. Másrészt az nem tetszik hogy nagyon az iszlám világgal barátkoznak, velük aztán nagyon nem járnánk jól szerintem.

Az Együtt pm az akin még gondolkodok, Bajnai azért konyít is a dolgokhoz jó ő sem akkora szent az tény, de ha belegondolunk amikor Gyurcsány helyére lépett arra a kis időre akkor elég jól tudta kezelni a válságot amit sokan elismertek és ő az aki egyenlőre érti is a dolgát meg azért tényleg csinálna jókat. De ha azt vesszük akkor csodát egyik párttól sem kell várni mert ami itt van ahhoz hatalmas meló meg idegrendszer kell hogy itt normálissá állítsák a dolgokat amit az elmúlt több mint 20 évben tönkre vágtak.

Tehát biztosat még nem mondok hogy kire szavazok jövőre lehet csak a választások előtti napokban fogom végleg eldönteni hogy ki lesz az akire voksolok, de az biztos hogy a Fidesz, MSZP és Gyurcsány kizárva nálam.

Igaz hogy Gyurcsány az egyetlen aki Orbánt képes lealázni csak a bökkenő az hogy ő is okozott néhány fejfájást az országnak tehát így nem bízom meg benne, maximum akkor ha nem hatalomért indul, hanem azért hogy egy normális, tényleg jó embert bejuttasson.

2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

kacx!


Látom te jó vagy Jobbikból. Lenne egy kérdésem.

A Jobbik miért van a energiaszolgáltatók magyar tulajdonba vétele ellen? Jó a ballibet megértem. De a jobbiktól még semmilyen épkézláb magyarázatot nem hallottam.

2013. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jesz-re (ha indul)
2013. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát politika témakörben nehéz objektíven válaszolni, de megpróbálom... Nos;Azért valljuk be a "nagy baloldali összefogásnak" sajnos vagy nem sajnos, de nem sok esélye van a kormányváltásra (lásd új választási rendszer + rezsicsökkentés + egy pár óriásplakát meg tv-s szereplés választások előtt, és voilá)


Ami az eldöntendő kérdés, hogy mit szeretnél:


-Fidesz mögött a második erő a Jobbik legyen, aki a körmére néz a kormánynak rendesen, a baloldalt meg vissza ne sírjuk...


-Fidesz mögött a második erő az MSzP-Együtt páros legyen, akik majd megszorongatják a kormányt, és előre tudnak törni, a Jobbik meg maradjon csak kis párt.


-Támogatom a kormányt, és nem érdekel, hogy ki a második erő. Legyen újra 2/3!


- Más pártra szavazni, de az fölösleges szavazat, mert se a DK se az LMP nem valószínű, hogy bejut... (Bár ha abban bízol, hogy mégis megérdemelnek egy próbát, akkor hajrá)

2013. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Scythian


kacx helyett válaszolok


A jobbik nincs az energiaszolgáltató piac államosítása ellen, ő csak azt vizsgálná, hogy miért vásárolna az állam az E.on-tól a tényleges piaci ár sokszorosáért


kár, hogy ezt a fidesz szavazók nem kérdezik meg a pártjuktól

2013. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Momentán csak baloldali pártok vannak a palettán.


A kisebbik rossz elve alapján akkor már inkább maradjanak Viktorék, mintsem, hogy jöjjenek Szanyi kapitányék.

2013. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!