Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már Orbán szerint sem tudnak...

Már Orbán szerint sem tudnak eredményt felmutatni?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit olyan, hogy kihiv a tanár felelni, de én nem arról beszélek, hogy mit tanultam meg, hanem inkább arról, hogy még ezt is meg ezt is meg tudom MAJD A JÖVÖBEN tanulni.


Az embereknek 4 évig KUSS ÉS FIZESS volt a nevük. Most meg amikor jön az elszámoltatás, akkor bújna ki a felelösség alól? (nincs hosszu dupla ékezetem)



2013. szept. 20. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Én azon csodálkozom hogy amikor Orbán arról mesélt hogy dübörög a gazdaság és jó a közbiztonság,akkor nem is nevette el magát.
2013. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom tudod e kérdező, de az 2. Orbán kormány alatt idáig többel növekedett a minimálbér, mint az előző két kormány alatt együttvéve. Ez tény.


Aztán itt van a 20%-os rezsicsökkentés. Ez is tény.


Az infláció 1% körül van. Ez az elmúlt 40 évben most először fordul elő. Ez is tény.


A jegybanki alapkamat is igen alacsony.

[link]

Ez is tény.


Magyarország ellen megszűntette az EU a túlzott deficit eljárást. Ez is tény.


Aztán, HA AZ ÖSSZES PÁRTOT UTÁLOD AKKOR EZ TETSZENI FOG: Majdnem a felére csökkentették a politikusok számát. És ezzel csökkentették a közigazgatás költségeit.


De gondolom ezek nektek semmit nem jelentenek és most lepontoztok...

2013. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

#3: "egy magyar embernek nagyon nehezen jön ki a száján az a mondat, hogy jól mennek a dolgok, még akkor is, ha egyébként valami ilyesmit gondol".


Orbán jól mondta, indoklás nélkül lepontozzátok az elért eredményeket.

2013. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért szeretem nézni/hallgatni a közmédiát, mert így legalább megtudom, hogy milyen jól élek, milyen jó nekem és, hogy ebben az országban milyen jól megy a gazdaság és milyen sikeresek vagyunk.


A baj csak az, hogy nap mint nap ezzel ellentétes, egészen más hatások, élmények érnek, egészen mást tapasztalok ezen 93030km2-en.

2013. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
(Off: Nézd nekem a nyugdíjam ment el. És az a béka még nem csúszott le a torkomon.)
2013. szept. 20. 11:28
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tudom tudod e kérdező, de az 2. Orbán kormány alatt idáig többel növekedett a minimálbér, mint az előző két kormány alatt együttvéve. Ez tény."

Az árak is növekedtek, és még mindig nem lehet minimálbérből megélni. Ez tény.


"Aztán itt van a 20%-os rezsicsökkentés. Ez is tény."

Előtte pedig még többel emelkedett. Ez is tény.


"Az infláció 1% körül van. Ez az elmúlt 40 évben most először fordul elő. Ez is tény."

A boltban az árakat nézve ez nem látszik, hiába tény.

2013. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Konkrétumokat nem tudnátok írni...

Nem azért mondom, de amit írtok abban semmi információ nincs azon kívül, hogy nem vagytok elégedettek.

2013. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hiteles forrással megjelölt adatokra gondolok.


[link]


pl ez.


Nem arra, hogy bemegyek a boltba aztán azt modnom, hú de drága a tej.

2013. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

"Az árak is növekedtek, és még mindig nem lehet minimálbérből megélni. Ez tény."


Mikor lehetett minimálbérből megélni?

2013. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Ott van, h forrás: KSH, ami a kormány szája íze szerint úgy kozmetikázza az adatokat, ahogy akarja. Ez a grafikon gyakorlatilag semmit nem jelent.
2013. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!