Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltást jónak...

A rendszerváltást jónak gondoltam nem úgy lett, ami most van az borzasztó, pedig nem vagyok munkanélküli hál"istennek. KIRE SZAVAZZAK?

Figyelt kérdés
Pontosabban ami a rendszerváltás óta történik az szerintem csak lopás, és hazugság felnőtt egy generáció aki azt tanulja az életben mindenkit el kell taposni és csak úgy lehet érvényesülni
2014. jan. 7. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
és ez csak rosszabb lesz
2014. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos én is így látom pedig próbálok optimista lenni
2014. jan. 7. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik kis pártnak kéne adni 1 esélyt, de valamelyik olyannak, aki nem akar és nem is fog se a Fidivel se az Mszp-vel közösködni.
2014. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás a maga módján egyfajta munka, amit el kell végezni (ezt speciel úgy tízmilliónak, összehangoltan). Ha a mai eredményt pocséknak tartjuk, ez csak annyit jelent, a munkát végzők vagy iszonyatosan trehányak voltak, vagy fogalmuk se volt, hogy kell csinálni, vagy mindkettő.

A tanulság, mint minden munkánál: jó eredményhez előbb megtanulni a szakmát, aztán gondosan nekifogni.


Ja, kire szavazz? Hát bizony ez is egy mesterség. Úgy hívják, állampolgári felelősség. Itt a tanulnivaló: egy ország életében mi fontos, mi nem, mit lehet, mit nem. A részletek ez esetben nem lényegesek.

Az elsajátítás rendkívül nehéz, mert a memorizálás nem segít. Gondolkodni kell, a hazug szót az igaztól elválasztani, a a fontosat a lényegtelentől, a politikát a drukkerségtől megkülönböztetni, a hitet az érvektől elválasztani, és legfőképpen tudni, mi jó nekünk rövidtávon, és mi jó hosszútávon. Ez azért fontos, mert a politikában gyakori, hogy ami hosszútávon jó, az eleinte nem.

2014. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!