Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van olyan aki...

Szerintetek van olyan aki 2010 óta fideszes?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt fideszes de most meggyőzte a fidesz mostani 4 éve.
2014. febr. 17. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a 187 cm-el, a 110 kg-al, meg a thai boxos múltammal tartanom kellene tőled, de a fizikai fölényükből amúgy is csak a hozzád hasonló primitív emberek kovácsolnak előnyt egy vita során. Az ilyenek miatt nem akarnak az emberek csendőrséget, meg gárdát, mert a hozzád hasonló műmájer, primitív, semmire kellő tahókból toboroznák. Az annyi, mintha be sem került volna rendkívül nagy ostobaság, hiszen már eleve az is nagy szó volt, hogy bekerültek. Ha tartják azt a lendületet, már rég 50% feletti népszerűségnél kellene tartaniuk. Én körülbelül így saccoltam 2010-ben. Ehelyett még mindig annál a 15-20%-nál tartanak, amivel bekerültek. Ami tekintve a jelen politikai körülményeit, szánalmas eredmény.
2014. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Primitív a jó édes @nyád!!!!szecskavágót kellet volna szerelni a s@ggére mikor téged a világra fi@lt!!

Azok a paraméterek is kevés amit leírtál,ez a nagy helyzet,de te 16 éves kis senki vagy!

2014. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Íme egy Jobbikos. Csoda, hogy senki nem akar rájuk szavazni? Jah, majd felbumlizok a 17. kerületbe Dombóvárról... Hihető. Amúgy biztos voltam benne, hogy rám fogsz írni privátba. :) Annyira poénosak az ilyen primitív ösztönlények, öröm provokálni komolyan. :)
2014. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Dombóváron csak cigók vannak.
2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!