Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van olyan aki...

Szerintetek van olyan aki 2010 óta fideszes?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt fideszes de most meggyőzte a fidesz mostani 4 éve.
2014. febr. 17. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Fidesznek köszönheted?És mi az a amit KONKRÉTAN A FIDESZNEK KÖSZÖNTHETSZ????????NE AZT ÍRD ,HOGY JOBB.Fidesz változtatásának köszönheted?
2014. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Akik szerint 8 éve jobb volt (ha jobb is volt pár embernek, nem sokkal akkor se), tudják hogy milyen áron?
2014. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

8 évvel ezelőtt egy tékozló rendszer volt.Ez igaz.Ami utána jött az sem jobb.Fidesz mszp majdnem ugyan az.Csak annyi a különbség ,hogy másképpen tesznek tönkre.A fidesz lépéseinek is meglesznek majd a következményei.Gondolok itt a magánnyugdíj elköltésére.Volt értelme?Semmi.

Itt csak az fog változást hozni aki szembe megy azokkal ,akik fejős tehénnek nézi az országot.Kemény lépések lennének,és a legutóbbi kormányok nem fogják meglépni.

Én azon vagyok,hogy a jobbik is kapjon 1 esélyt,és majd utána lehet kritizálni.Azt ,hogy jobb lenne vagy rosszabb csak akkor tudná bárki is kritizálni ha egyszer voltak már megválasztva.Az ő rendszerük hasonlít a 89 előttire ami nem volt igazán rossz.Addig amíg nem kapott esélyt,felesleges leírni őket.

2014. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na, ha a Jobbik nyerne akkor lennénk csak igazán pácban. Lenne olyan 500 ft-os euró, hogy csak néznénk. Amúgy is milyen Jobbik? Soha ennyire nem gyűlölték még ennyien Orbánt, mint most. A baloldal teljes katasztrófa. A Jobbik ilyen környezetben alulról kostolgatja a 20%-t? Vicc. 4 éve úgy voltam, hogy még egyszer utoljára a Fideszre szavazok, aztán jöjjön a Jobbik, de a 4 éves teljesítményük egy nagy nulla. Hiába ragadsz ki néhány adatot, legalább annyi bizonyítja, hogy megálltunk a lejtőn. Egy kis mutyi, egy kis adóemelés, de javul a gazdaság. Gondolod a Jobbikban nem lenne mutyi? Már most is derülnek ki dolgok. Hiába akarsz te itt gyökeres változásokat hozni, azt parlamentális körülmények között lehetetlen. A Fidesz még 2/3-al is sokszor csak nehezen boldogul.
2014. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mint írtam,csak akkor érdemes kritizálni ha majd őket megválasszák.Addig csak találgat mindenki!!!

A fidesz jobb 1 fokkal mint az mszp volt,de ide ez kevés.

Lassú halálnak nevezném.

A gazdasági adatokhoz bárki hozzáférhet internet.

Én mindent megértek amit írtok,de ezt az egyet ne hogy javult a gazdaság.

Egyre nehezebb munkahelyet találni,nő az államadósság(soha ilyen csúcson nem volt),a kohéziós pénzekből élünk ahogy.

Én és a környezetemben senki nem érzi,hogy javulna is valami,csak lassabban romlik.

2014. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

" A Jobbik ilyen környezetben alulról kostolgatja a 20%-t? Vicc. 4 éve úgy voltam, hogy még egyszer utoljára a Fideszre szavazok, aztán jöjjön a Jobbik, de a 4 éves teljesítményük egy nagy nulla."


Ez nem azon múlik, hogy kormányra kerültek-e, vagy sem. Én mint választó mélységesen csalódtam a Jobbik 4 éves munkájában. Ennyi erővel nekem is adhatnának egy esélyt, lehet, hogy jól vezetném az országot, nem?

2014. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Milyen munkáról beszélsz?Be sem kerültek a parlamentbe.Nem értem milyen munkáról beszélsz.Jelenleg csak arról van szó ,hogy mi lenne ha bekerülne.(az igérgetős rész)

Kár vitatkozni.Minden felmérés szerint megint a fityesz nyer kis aránnyal,de nyerni fog!

2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Te hol éltél eddig? Hogy hogy nem került be a parlamentbe? 2014 van, csókolom. A Jobbik egy huncut százalékot sem tudott javítani a népszerűségén, pedig volt rá 4 teljes évük.
2014. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az annyi mint semmi amivel bekerült.csókolom

Nálam a fészen csak őket isteníti most aki eddig fideszes volt az is.

2014. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja és annyit,hogy hol élek?Sajnos az ilyenek közt mint te.

Életben te meg sem mernél szólítani nem hogy"csókolom"

Nagyon kár ,hogy itt arc nélkül írogatnak olyanok mint te.Bár találkoznánk :) beléd fagyna a kak@

2014. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!