Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van olyan aki...

Szerintetek van olyan aki 2010 óta fideszes?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt fideszes de most meggyőzte a fidesz mostani 4 éve.
2014. febr. 17. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Van. Én Jobbikos voltam, de rájöttem hogy nem sikerült annyit erősödniük hogy érdemes legyen x-elni. Nem tartom rossznak a Fidesz irányzatát sem, főleg külpolitikában. A bal oldali libsi brigádtól meg isten óvjon minket. Így hát Fidesz.
2014. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem, amúgy első akkor te csak ilyen divat Jobbikos voltál, ismerek én is ilyet, előadta hogy mennyire Jobbikos, azt a végén csak kiderült hogy a fideszre szavazott...

Aki ténylegesen Jobbikos az már nem fog utána sosem másik pártra szavazni.

2014. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Aki eddig nem szerette a fideszt,nem rá szavazott az ezután sem fog.Inkább veszít a táborából.De hogy mennyit?A dohányboltosok fideszesek :D

A fidesz nem tartott be semmit ami miatt megválasztották.

Gondolok itt a 100.000 munkahelyre meg az államadósság csökkenése ami szinte inkább nőtt mint csökkent.Sajnos vannak még emberek akik hisznek a mesében.

2014. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, amúgy első akkor te csak ilyen divat Jobbikos voltál,"

Olyan nincsen, hogy divat-Jobbikos, egy pártra nem divatból szavazunk, hanem mert egyetértünk vele. Én is leadtam a kettő közül az egyik szavazatomat a Jobbikra 2010-ben (talán egyéniben szavaztam rájuk), de soha senkivel nem beszéltem meg, hogy kire fogok szavazni. Magánügy.

Idén már kizárt, hogy a Jobbikra szavazzak, nagyon elmentek egy olyan irányba, ami nekem nem tetszik.Egyszerűen látni már a felszólalásaikon, hogy jó mélyen belekóstoltak a parlamenti életbe, ezenkívül azt is gyomorforgatónak tartom, hogy hazaárulóznak/mutogatnak a "politikusbűnözőkre", miközben ők árulnák el a hazát azzal, hogy kilépve az EU-ból alsóhangon félmillió embert az utcára küldenének, és nem egy Jobbikos polgármestert csíptek már meg sikkasztás, csalás, visszaélés vádjával. Akkor ők nem politikusbűnözők?

2014. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne valaki fideszes? Az összefogás? A Jobbik? JELENLEG nincs jobb alternatíva a Fidesznél. Ez nem vallási kérdés, nem birkaság, ez szimpla logika.
2014. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

5.Persze lehet valaki fideszes.Ez szimpla logika?Milyen logika?A foglalkoztatás nem nőt,szerintük igen ,mert bele számolják azokat is akik külföldön vannak,és a közcélú munkásokat is.Az államadóssági rátát majd nézd már meg légyszíves.Az elmúlt 4 év csak hanyatlás és megszorításról szólt.Persze választás előtt rezsicsökkentés ,hogy a sok okos logikus gondolkodású(mint te) rászavazzon.Ha majd megnyeri majd aztán nézd meg milyen csökkentések lesznek .Ez csak parasztvakítás!

Nézd meg miket ígértek 2010-ben és azt,hogy mi is valósult meg ebből,majd aztán írj értelmes hozzászólást.

Lehet valaki fideszes!Bárki lehet bármi!Csak arra kérek minden fideszes rajongót,hogy ne beszéljen semmi logikáról!!Ha valaki a saját pénze ellen van abban nincs logika.Mint mondtam sajnos több mint valószínű,hogy a fidesz nyer megint ha nem is annyival,és majd akkor is lehet isteníteni mikor kezdődik megint megszorításos rész ;)

2014. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Joe Makepeace ***** válasza:
Pozsgay Imre (igaz ő "világ életében az volt...)
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk sokkal de sokkal jobb most, hogy van ez a saját pénzem ellen beszélek dolog akkor?
2014. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten ennek a rendszernek köszönheted h jobb neked,gondolom dohányboltos vagy :)

Van akinek jó,de több akinek nem.Így van ez :)

Azért kíváncsi lennék ,hogy mi az ami neked jobb lett amit a konkrétan a fidesznek köszönhetsz.

Ha rezsicsökkentésre gondolsz,akkor ki kell ábrándítsalak,mert a választás után vége lesz.

2014. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 00:27


Nekem is jobb lett anyagilag (bár nem sokkal), és közöm nincsen a trafikokhoz.

2014. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!