Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esélyt láttok a kormány...

Mennyi esélyt láttok a kormányváltásra?

Figyelt kérdés
Ha újra a mostani kormánypárt nyer, akkor több ismerősöm, a családom és én elhagyjuk az országot (amit nem nagyon szeretnénk, tekintve, hogy idekötnek az emlékek, de inkább külföld, mint a Fidesz). Szerintetek kezdjük el rendezni a dolgokat a kiköltözéssel kapcsolatban, vagy van rá (nagyobb) esély, hogy kormányváltás lesz?

2014. febr. 17. 18:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem olvastam végig, mert nem tartozik a kérdéshez. Érdekes módon ezek a szegény emberek nem az előző kormányt szidják, hanem a mostanit... Az elmúlt 4 évben vesztették el a munkahelyüket, de ebbe nem akarok belemenni. Orbán meg nem a nyugatot majmolja, hanem lepaktál az oroszokkal. Akkor ki is a kommunista? Egyébként meg, amiért valaki nem a fideszre szavaz, nem azt pártolja, az nem egyenesen arányos azzal, hogy mszp-s. Ezen még nem gondolkodtál. Plusz, azt nem mond már nekem, hogy egy országban lehet olyan kormányt választani, aki mindenkinek jó. Mert te azt próbálod belém beszélni, hogy nekem milyen jó is ez a zsidesz. Szűk-látókörű vagy, akárcsak a sleppjed. De ne magyarázd már meg nekem, hogy mikor éltem jobban :D Ja és, hogy nehogy gutaütést kapj, csak tudatom, hogy nem vagyok mszp-s :D
2014. febr. 21. 12:04
 22/23 anonim ***** válasza:
20-as. Te úgy láttad hogy ez a m...csok segítette az emberek többségét? Gratulálok!
2014. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastad, még jó, hogy sokan igen.


..pedig az már történelem ami rombolást az MSZP művelt.

Soha nem felejtjük el nekik és tartózkodunk is tőlük ezekért!


-


Tudod mit jelent az MSZP? Semmi olyant ami a nevéből adódna.

Ez a megtévesztés részükről, azért, hogy egy régi nagy pártra hasonlítsanak, de csak a nevükben.



(MSZP = Bajnai Gyurcsány Mesterházi és a volt koalíciós társaik széthullott, kivált és újra szervezett részei akik újra egyesülnek. Mielőtt valaki szűken, csak a jelenlegi "egy bites" MSZP-re gondolna)


Kiket is érthetünk MSZP alatt:

MSZP = Magyar Tőkések és bankárok Pártja) a dolgai alapján és a velük azonos nézetűeké akik egykor kiváltak új néven és most megint eggyé válnak vele, mind együtt. Alibi nevű pártok is az NSZP-t táplálják, még ha együtt össze állva is jelentéktelen számúak, akkor is.


(MSZP = Bajnai Gyurcsány Mesterházi és a volt koalíciós társaik széthullott, kivált és újra szervezett részei akik újra egyesülésen szervezkednek.

Mielőtt valaki szűken, csak a jelenlegi "egy bites" MSZP-re gondolna) Ők együtt egy pártként értendők.


Csak azért szerepelnek külön neveken, hogy így megtévesszék az embereket és össze gyűjtsék a szavazókat az MSZP-nek. Ez nyilvánvalóan látszik!


Már (sajnos) a saját kárán tanult a nép a nyolc évből,

a közvélemény kutatások eredményéből is látszik.


Legfeljebb a Jobbik áll még teljesen külön.

Ezeket mindenkinek ismernie illik.


-


A munkahelyek száma mindenképp növekedett és az eddigi segélyesek közül nagyon sokan már több mint a segély kétszeresét viszik haza közmunkából és közben szokják a munka, a jobb munka vállalás gondolatát, miközben hasznot hajtanak az országnak, a lakóhelyük környékén.


Akinek eddig a segéllyel kellett megelégednie, az most annyival könnyebben élhet amit a kétszeres összeg lehetővé tesz, vagyis annál mindenképp jóval többől mint otthon ülve, még ha kevés is. Ha nem csinált semmit akkor nem volt kevés?


-


Amikor valaki üzletet köt, az nem lepaktál.

Kicsit furcsa fogalmaid vannak.


Gondolkodj csak el azon, hogy ki a szűk látókörű.

Amikor piacra mész vásárolni akkor lepaktálsz a hentessel, hogy adjon fél kiló húst? Esetleg csak boltolsz vele mert szükséged van arra amit árul de nem veszed el feleségül vagy férjül.


Vagy veszel bármit, akkor lepaktálsz a boltossal?

Megbízol munkával egy ismert mester embert, aki már készített neked valamit ami azóta is jól működik, akkor lepaktálsz vele? Ez így hülyeség.


Nem az utasításaikat vagy mindenféle egyéb elvárásaikat kell elfogadnunk, hanem munkát adunk nekik és majd lassan idővel fizetünk is érte. Ezzel semmi mást nem veszünk a nyakunkba, mint ahogy a nyugati IMF elvárásoknál volt az MSZP alatt. Az meg az ő magán belügyük, hogy akár kommunisták is lehetnek, ahhoz semmi közünk csak ne szóljanak bele a dolgainkba és a munkát végezzék el. Ez csak ennyit jelent. nem kell megint félre magyarázni.


-


"nem mond már nekem, hogy egy országban lehet olyan kormányt választani, aki mindenkinek jó"


Olyant nem. Olyant viszont lehet ami a többségnek jó.

A többség viszont meglesz ott ahol kell, mint 2010-ben is meg volt !

Az emberek már csak tudják, hogy mit akarnak!

Mérlegelik mi volt a kedvezmény iránya korábban, (akkor semmi és az is mínuszban, csak a megszorítások), és merre irányul most. Ezt az emberek majd eldöntik igazságosan.


Nem kell azt is mindig megmagyarázni, "tudod kislány azért ilyen puha, hogy ne fájjon!"

Az MSZP folyton magyarázza a megkopott, lopott bizonyítványát.

Tényleg, Gyurcsány miért tüntette el a sógora lemásolt szőlészeti diploma munkáját? Nem akart lebukni vele? Tényleg jobb ha nem látjuk?

2014. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!