Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esélyt láttok a kormány...

Mennyi esélyt láttok a kormányváltásra?

Figyelt kérdés
Ha újra a mostani kormánypárt nyer, akkor több ismerősöm, a családom és én elhagyjuk az országot (amit nem nagyon szeretnénk, tekintve, hogy idekötnek az emlékek, de inkább külföld, mint a Fidesz). Szerintetek kezdjük el rendezni a dolgokat a kiköltözéssel kapcsolatban, vagy van rá (nagyobb) esély, hogy kormányváltás lesz?

2014. febr. 17. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Kormányváltás nem lesz, viszont én idén fogok hazaköltözni külföldről (nyugatról). Jó és szép itt, de nem otthon, úgyhogy go vissza. Mégis milyen kormányváltást akarsz? Ahhoz, hogy előbbre jusson az ország, sajnos megszorítások is kellenek. Én akkor lennék elkeseredve, ha a magyar nép megint a szoci bandát akarná vissza. kis hely Magyarország, a legjobb <3
2014. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nyugodtan pakolhattok. Meglátásom szerint a Fidesz lesz az a párt aki több szavazatot fog kapni az összes többihez képest, viszont most nem annyit, hogy csak az Ő kezében legyen minden. A régi hegedűs a komcsik is megmaradnak. A szélsőséges párt lesz az, amely több szavazatot fog elorozni a komcsik meg a fityisz elől,mivel az elmúlt 12 év legnagyobb eredménye az lett, hogy Magyar és nem Magyar között még nagyobb lett a szakadék. Szerintem tehát Fityisz,de nem egyedüli uralkodó, komcsi Ft. szélsőséges közel egy szinten lesz. Attól fog függni,hogy melyik kap pár %-al többet, hogy melyik táborból mennek el többen. Nyuggerek Vs. Hazafiak


Nem kell lepontozni, ha nem értesz egyet. Ez az Én véleményem. A vélemény olyan,mint a segg, senki nem kiváncsi a másikéra....


Ui.: Nem Fityiszre fogok szavazni.

2014. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sajnos egy kicsit sem vagyok kreatív ilyen téren, de amennyiben eszembe jut valami ötlet, azonnal szólok. ;) :))
2014. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Senkit se pontozok le. Mindenkinek szíve joga, hogy hova húzza. :) Mi nagyot szívtunk a zsidesz miatt, értető módon ezért nem is fogom odahúzni.
2014. febr. 17. 18:58
 5/23 A kérdező kommentje:
Elsőnek annyit, hogy én is éltem külföldön. 3 évet, mert kint diplomáztam. Szóval én értem, hogy miről beszélsz, de inkább a honvágy, mint "ezek".
2014. febr. 17. 18:59
 6/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nyilván mindenki úgy szavaz, ahogy akar. Amúgy is rövid az élet, minek idegesítsem magam pártokkal :) Nekem a mostani kormány megfelel, de szerencsére nincsenek megélhetési gondjaim. Nyilván vannak olyanok, akiknek nem kedvezett a jelen kormány.
2014. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Dick Esmen ***** válasza:
Menjél,ha akarsz.Én ki nem állhatom a fideszt,de akárhogy lesz,nem hagyom el ezt az országot sosem.
2014. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Iszonyat ostoba családod van már ne haragudj ha ezen függ a sorsotok. Azon még nem gondolkodtatok el hogy nem feltétlen a Fidesz és az elmúlt 4 év miatt tartotok ott hogy itt nem jó? Mert azért elég sok embernek jó. Ti is abba a rendkívül értelmes rétegbe tartoztok aki ha nem ebbe a "fertőbe" születik már bankigazgató lenne? Ferencnek egyetlen értelmes megnyilvánulása a "nem tetszik el lehet menni" volt. Javaslom én is, ne itt rontástok a morált a mások hibáztatásával.
2014. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Pakolhattok, mert nyer a Fideszes szar. De majd gyertek haza ha egyszer megint az MSZP-s katyvasz nyer mert akkor aztán Kánaán lesz itt!
2014. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az MSZP a favorit? :D És félreértés ne essék nem vagyunk csórók, csak rosszabbul élünk, mint 4 éve...
2014. febr. 18. 01:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!