Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor láttok esélyt Jobbik...

Mikor láttok esélyt Jobbik kormányzásra?

Figyelt kérdés
Én nem mondom, hogy ők jók lennének, de mindenki más már leszerepelt. Úgyhogy adjunk nekik esélyt, és szerintem ki kéne próbálni őket is. Egyedül gondolom így? Ti mikor látnátok szívesen őket?
2013. okt. 17. 17:17
1 2
 1/15 anonim válasza:
42%
Akár máris.
2013. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Még nem elég rossz a helyzet ahhoz.


A Fidesznek (vagy netán ha a "demokratikus" ellenzék nyer), csinálniuk kell még sok hülyeséget, sok megdöbbentő , megbotránkoztató dolgot.


Viszont, a Jobbiknak igen sokat kellene még dolgoznia.


Franciaországban a nemzeti párt 1986 óta jelentős, de csak az utóbbi években vált tényezővé.

Viszont nekik majdnem 30 évük volt felkészülni.


Már eljutottak oda, hogy Franciaországban nem ciki "szélsőjobboldalinak" lenni.


A Jobbik még kicsit tapasztalatlan ,szelesek.

Sokat kell még dolgozniuk azokért a szavazatokért.

2013. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
én nem látnám szívesen őket, számomra egy komolytalan társaság, számomra egy nemzeti mázba öltöztetett kommunista párt, ami az indulatokra szervezi a szavazótáborát
2013. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csakis akkor kormányozhatnának úgy, ahogy akarnának, ha Európa vezető országaiban is radikális nacionalista pártok jutnának hatalomra. Ellenkező esetben nem sok mindent tudnának tenni.
2013. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Remélem, semmikor. De ostobaságnak tartom olyan pártra szavazni, akinek a programja nem megvalósítható, csak azért, mert még nem volt hatalmon.
2013. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát programjuk megvalósítható, és nekik legalább van programjuk! Én sem értek velük egyet, de ha mindenképpen választani kell, akkor legyünk bátrak, bátraké a szerencse. És igazából most kell megválasztani őket, mert egy idő után már úgy is gyilkolászás lesz, mert a cigányok nagyon túl vannak magukon. Őár éven belül lépni kell ellenük, máskülönben a saját hazánkba fogja egy betelepülő faj kiírtani a nemzetünket!
2013. okt. 17. 17:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, és most még meg tudják mutatni mit tudnak, 4-8 év múlva viszont már késő lesz, és akkor ők fognak, talán erőszakkal hatalomra jutni. És szerintem egyszerűbb lenne most megválasztani őket, ha békét teremtenek jól jártunk, ha nem, akkor se vesztettünk semmit.
2013. okt. 17. 18:00
 8/15 anonim ***** válasza:

" számomra egy nemzeti mázba öltöztetett kommunista párt, ami az indulatokra szervezi a szavazótáborát"


Fogadjuk el hogy így van, akkor felmerül az emberben a kérdés:

Mi kifogásod egy nemzeti mázba öltöztetett kommunista párt ellen, ami az indulatokra szervezi a szavazótáborát?

2013. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
88%
A Kétfarkú Kutya sem volt még hatalmon, és az ő programjuk nekem őszintén szólva rokonszenvesebb.
2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ozmium42 ***** válasza:
54%
Soha. A Jobbik egy blöff.
2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!