Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor láttok esélyt Jobbik...

Mikor láttok esélyt Jobbik kormányzásra?

Figyelt kérdés
Én nem mondom, hogy ők jók lennének, de mindenki más már leszerepelt. Úgyhogy adjunk nekik esélyt, és szerintem ki kéne próbálni őket is. Egyedül gondolom így? Ti mikor látnátok szívesen őket?
2013. okt. 17. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Viktorunk már erősen nyugdíjra érett! Ha másért nem hát csak hogy Viktorunk ne legyen annyira elégedett magával, már csak azért is megválasztanám a jobbikot. És nagyobb kárt már nem hinném hogy tudnának csinálni mint a fidesz.
2013. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
2014-ben. Szavazzon mindenki a Jobbikra! :)
2013. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Így is kell ezt. Jöjjön négyévente másik balfäsz banda, rombolja le amit az előző összeszerencsétlenkedett, tömje meg ő is a saját, meg a sleppje zsebét, aztán pihegjen négy-nyolc évig.
2013. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"rombolja le amit az előző összeszerencsétlenkedett"


Bárcsak lenne olyan dolog amit félthetnénk hogy a Jobbik lerombol.

Nem sok ilyen van lássuk be. A Jobbik biztos vagyok benne hogy igen jót tenne ennek a megtépázott országnak.

2013. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mit lehetne már itt lerombolni? Semmit kb. Mert mindent kiprivatizáltak a 90-es években... Aztán szép lassan lebontottak mindent. Köszönjük EU, hogy azt a maradék pár cukorgyárat is be kellett zárni. És szarér-hugyér eladták (pár éve) aki lebontotta meg keresett rajta tíz, vagy akár százmilliókat. Itt már nem sokat tudnak ártani, de lopni se...
2013. okt. 20. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!