Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, h a pártok...

Csak én érzem úgy, h a pártok ezen az oldalon is készülnek a választásra?

Figyelt kérdés
Egyre több a tesztkérdés...
2009. dec. 7. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg kész vagy!

Az ostoba piás jobbikost nem lehet becsapni a frázisokkal” az adócsökkentés, majd munkahelyeket teremt”

„ vagy az Öszödi beszéd” Csak a bééégető birkák hisznek olyanoknak akik már becsapták őket.

Te is azt hiszed hogy okos vagy , aztán amikor véleményt kellene nyilvánítani, önálló gondolatok mentén, és kérdez egyet egyet a csúnya buta alkesz jobbikos, akkor meg csak tátogsz mint hal a szatyorba!

2009. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Begyalogoltam egy csúnya buta alkesz jobbikos lelkébe jó napom van :)
2009. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
XD
2009. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát. Kinek mire áll fel.
2009. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem jól érzed, ezt tökéletesen látod, és pontosan megfogalmaztad kérdés formájában. Itt van már egyre több három műszakban bérrettegő Jobbik ellen uszító azt nácizó, aztán a mindenre elszánt, szinte fanatikusan mszp-t óvók, és a mérsékelt fideszesek kissé visszafogottabb magyarázkodása, és a Jobbikot óvók csapata. Tipikusan ezt-megvédem-azt-meg-leszarozom szájkarate háborúkat olvasgatok, aztán te-hülye-vagy-mert-ezt-én-jobban-tudom típusú magyarázatok, továbbá a tényekkel-nem-bizonyítható-butaságok-és-ezeknek-cáfolatai. Ja, és ne felejtsük ki azokat a típusú embereket, akiket régebben az origón találhattunk meg, amikor egy-egy cikket lehetett kommentálni. Na ott voltak azok az emberek, akiknek ha célirányosan nekiszegeztünk egy kérdést, és az kényelmetlen lett neki abból a szempontból, mert vagy beégett, vagy nem tudott érdemben válaszolni, akkor elővette a régi legjobb-védekezés-a-támadás klisét, amivel csak annyi volt a baj, hogy a támadás mindig valami teljesen más témakörben materializálódott meg az ember monitorán, nem úgy, ahogyan azt normális esetben elvárnánk. Tehát igen, itt már egy ideje keményen folyik a kampány.
2009. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is folyik itt kampány, de ez jó, mert az ember tudja, mire készülhet a "kinti" kampányban. Megtapasztalható, hogy, ha egy jobbikosnak ellentmondok, mert mást gondolok a feltett kérdésről, akkor egyből cigány vagyok vagy zsidó, sőt a kettő keveréke is. Ha megpróbálok egy roma-problémát nem a véresszájú acsarkodás stílusában megközelíteni, akkor egyből rózsadombi egyetemista vagyok, akinek fogalma sincs a való életről. Hiába írom le, hogy téved a személyemet illetően, nem hiszi el. Így "vitázik" egy jobbikos.
2009. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!