Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gárdistákon miért van rendőri...

Gárdistákon miért van rendőri védőruha? Már készülnek párthadseregi, munkásőrségi feladatok ellátására?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 8. 01:12
 1/9 Dávid ***** válasza:
34%

Nyilván. Én nem bánnám, legalább lenne egy ingyenes rendőrség.

A csendőrség viszont nagyon sok pénzbe kerül, remélem a Jobbikosok tudják h ez adóemelést vagy forráselvonást jelentene máshonnan.

Jobb lenne ezt őszintén kimondani.

És több börtön= több adó.

2010. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igazad van.

csak baromi rossz látni, hogy pár önjelölt ember kitalálja, hogy most igazságot fog szolgáltatni.

2010. ápr. 8. 01:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Azert mert Bayer azt mondta az meg nem ugy van. Pl: adoztassuk meg a multikat es maris lesz penz csendorsegre.
2010. ápr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak multik hanem a bankok adóztatásáról is szó van. Egyébként a korrupció megszüntetésével is szintén hatalmas bevételhez lehet jutni. És bár szerintem ez nem megy egyik napról a másikra, ha a Jobbik nem jut be nagy arányban a parlamentbe, sok minden nem fog változni ez ügyben, csak még rosszabb lesz.


Én egyébként azt kérdezném, hogy miért hatolt be a rendőrség magánterületre? Nincs fontosabb dolguk, ha már fizetjük őket?

2010. ápr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sokkal rosszabb látni mikor pár kékruhás köcsög találja ki hogy most igazságot fog szolgáltatni. A Rendőrséget meg kell szüntetni.
2010. ápr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Kedveeeees kérdezőőőőőő!

Ha, én mint jobbikos vásárolok ilyen felszerelést és felveszem (jelzem sok újságíró is vett), akkor az már a weimarizálodás jele?

2010. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván. Én nem bánnám, legalább lenne egy ingyenes rendőrség.

A csendőrség viszont nagyon sok pénzbe kerül, remélem a Jobbikosok tudják h ez adóemelést vagy forráselvonást jelentene máshonnan.

Jobb lenne ezt őszintén kimondani.

És több börtön= több adó.



Tipikus példája vagy a tájékozatlanságnak és a tudatlanságnak.


Mitől lenne drágább a csendőrség mint a rendőrég?

Az meg hogy kell egy kistérségi feladatokat ellátó rendfenntartásra és prevencióra szakosodott egység az biztos. "persze Pestről is el lehet vinni a rendőröket"

Abban a pillanatban ha a hatékonyság ár/értékarányát nézzük,már is sokkal olcsóbba csendőrség.


Legyünk őszinték! A Jobbik önellátó börtönökről beszél, az az nem kerül adó forintokba.


Nem tudom hogy tájékozatlan vagy esetleg ostoba, vagy egyszerűen provokálsz és hazudozol, de ezzel csak magadat égeted.

2010. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meg aztán azzal lehetne spórolni nem is keveset, ha végre nem a romákba tömnék a segélyt! azoknak adunk pénzt akik minket lopnak meg, tesznek tönkre. ez így nem mehet tovább!!!

azt lexarom, ha nem dolgoznak. de akkor no segély!

ja, és persze ha lenne egy erős csendőrság, vagy rendőrség, akkor nem is bűnöznének. ez ilyen egyszerű. vagy ha bűnöznek, akkor mennek az önfenntartó börtönbe.

ha ott sem akar melózni, akkor nem kap kaját, ergo éhenhal. egyel kevesebb gond.

2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

bárki felveheti a sisakot de nem része az egyenruhának

az azonosító szám viszont már az. ezzel összehangoltabb a működésük és ki lehet szűrni h kik azok akik csak bomlasztani akarják a gárdát

amúgy én se bánnám ha átvennék az igazságszolgáltatás feladatát

a közrend fenntartását biztosító szervezeteknek függetlenné kéne vállni a pártoktól és nem az aktuális kormányt védeni, mer tami most van az nem sokban különbözik az AVH-tól

szarik a kisemberre ha megöli vki de a kormányt megvédik minden áron

2010. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!