Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg megváltaná...

A Jobbik tényleg megváltaná az országot, mindenkinek boldogságot és jólétet adva?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 15:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
90%

Cserébe én is adtam zöldet!:)

Ezeknek a pontoknak egy részét az általam leírtak fedik, másik részét meg Te mondtad el, hogy támogatod a gazdaságpolitikájukat. :P

A többit azt nem tudom, de... engem már meggyőztek és sajnos makacs vagyok:S:D

Oké ez talán kicsit ellentétes, de érted mit akartam mondani. Mindent meglehet magyarázni úgy, hogy jól hangozzon... szerintem.:P

A háttérbe másról van szó véleményem szerint és azt is hasonlóképp meglehetne magyarázni, de bár ne lenne igazam...

Az EU jobban fél attól, hogy kilépünk, mint mi. Épp ezért én (!) abban bízom, ha a Jobbik kormányra kerülne: megszelídülne, mert fosik és nagyon tárgyalási teret kapnánk, így ideig óráig, de benn maradhatnánk és remélem, jó lenne... talpra tudunk valahogy állni úgy, hogy ha utána a kilépésre sor kerül megtudjunk maradni, és fejlődni. Lehet azt mondani, hogy lehetetlen, valaki szerint az valaki szerint nem, ez van.:D De nem akarom elhinni, hogy annyi évszázadon át sikerült és, hogy nem tudnánk újjá éleszteni a rendszert:|

Mindenesetre majd egyszer kiderül mikor milyen lenne.:)


NATO-EU kapcsolatot nem értettem az utolsó 7,5 pontban, mert ha jól tudom pl. Törökország is tagja, aki pedig nem EU tag.:P

2014. febr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ,hogy hazudik-e nem tudjuk ,mivel még nem volt kormányon és nincs rá bizonyíték. De pl. Orbán Viktor-ról már van vagy egy órás anyag ahol épp az MSZP bűneit sorolja .pl: hogy el akarják adni a magyar földet aztán meg ő volt aki végrahajtotta XD
2014. febr. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Így van.:D Nyilván jobban tudnánk véleményt nyilvánítani, ha egyszer megválasztanánk. :P

Eddig hazudni nem hazudtak, de 100% akkor derülne ki, ha egyszer kipróbálnánk valóban. :)

2014. febr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
nem...ott folytatná, ahol a többi..ők is tovább hazudnának
2014. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!