Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg megváltaná...

A Jobbik tényleg megváltaná az országot, mindenkinek boldogságot és jólétet adva?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 15:44
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy, ember. Nekem nem az a gondom, hogy rasszista, én is az vagyok. Az a problémám, hogy VALÓBAN hazudozik, miközben azt löki, hogy "elszámoltatás" meg "politikusbűnözés". Ő éppen akkora politikusbűnöző, mint a többi. Na ez a gond Zázrivecz úrral.
2014. febr. 7. 17:48
 22/44 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mondd meg végre, h miben hazudik, és mivel tudod ezt bizonyítani!
2014. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, h 50 percen keresztül semmi igazat ne mondana, arra még talán gyurcsány se képes. Ezenkívül bizonyítást is várok arra, h hazudik, az gondolom nincs benne a videóban.
2014. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem tudna Magyarország eltartani 30 millió embert? Milyen célzásai voltak az EU működésére, és azokkal szemben mi az igazság szerinted?
2014. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Hiába írkálom le, kitörlik. Ennyi. Ez az oldal jobbik-szimpatizáns, vagy mi van?
2014. febr. 7. 18:18
 26/44 anonim ***** válasza:
86%
Még én se találkoztam olyannal, h Jobbik-ellenes megnyilvánulást töröltek volna. Lehet, h annyira elvakult vagy, h már a moderátoroknak is fáj :)
2014. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyítsd be, hogy politikus bűnöző. :) Én megnéztem azt a videót már rég, ahogy majdnem minden lakossági fórumot ami fenn van youtube-on és érdekes nem találtam 1 olyan másodpercet sem, ahol ne lenne igaza...

Honnét tudod, hogy politikus bűnöző?:D Minden politikusnak bűnözőnek kell lennie, ez valami kötelező cucc amin át kell menni vagy mi?! Netán személyesen ismered?

Mutass valami papírt vagy valamit, hogy ennyit meg annyit csórt el, nem tudsz.... Csak mondod, hogy áh biztos ő is olyan mint a többi. K_urvára nem biztos.... Csak az eddigi tapasztalatok beszélnek belőled és nem tudod elhinni, hogy jöhet ezek után valami jó is. :)

EU-ból kilépés háborúhoz vezet? Szerintem nem, de milyen dolog lenne az, hogy ha így lenne és csak beszállni lehet ki meg nem? Ezt hogy képzelnék? Kötelező benn maradni? Had mi döntsük már el... Ez is őket minősítené szerintem.

Rasszisták se volt és nem is lesznek. :)

Mindegy... Kérdésre válaszolva szerintem megpróbálná, és többet tennének, mint az eddigiek. De semmit nem tudunk így teljesen biztosra, meg kell szavazni és kiderül... Eddig épp ezért nagyon nem volt lehetőségük bizonyítani, de azért el kell ismerni, hogy elég aktívak a parlamentben (is) és mondják az igét amit kell, nem csak ülnek. :P

2014. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

ma 18:20

Ezt is ki fogják törölni, de lesz @ rom. Istenem, hogy fogok én rajtatok röhögni, ha majd a választások után jön a pofáraesés.

2014. febr. 7. 18:25
 29/44 anonim ***** válasza:

Akkor én is fogok röhögni magamon, ne aggódj!:D

Amennyiben a Jobbik nyer... és nem úgy lesz, ahogy azt mondják. De ellenkező esetben mi röhögünk a hozzád hasonlóakon, valakinek így is úgy is jó kedve lesz. :P

De azért várjuk meg a választások végét, még koránt sem biztos, hogy nyer. :)

2014. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
91%
Nekem speciel nincsenek illúzióim, tudom, h nem fogunk nyerni, mert sokkal több az agymosott idióta birka (pl. te), mint a felelősen gondolkodó magyar ember. Így pofára esni sem fogunk.
2014. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!