Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti milyen módszere...

Jobbikosok! Ti milyen módszerekkel javítanátok a cigányok szociális helyzetén és szüntetnétek meg a cigánybűnözést?

Figyelt kérdés
Abban mi a jó, ha a Jobbik megvonja tőlük a segélyeket? Senkinek nem jut eszébe, hogy ezáltal még romolhat a helyzet? Vagy jön egy második holokauszt?

2014. febr. 6. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Mivel én nem értek hozzá, megbíznék amerikai és német szociológusokat, pszichológusokat, kriminológusokat és a juttatásuk jelentős részét célprémiumként határoznám meg.
2014. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Munkát kell adni nekik!


Munkatáborokban :)

2014. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Én is a kötelet javasolnám! Legalább nem kell áramot, gázt vagy lőszert rájuk pazarolni!
2014. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

"Abban mi a jó, ha a Jobbik megvonja tőlük a segélyeket? "


Mit akarsz megvonni Te szerencsétlen a napi kevesebb mint 800 Ft -ot sajnálod családonként?


Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy a legkiszolgáltatottabb, érdekérvényesítő képességgel nem rendelkező szegényeket kicsináljátok.

Mert ezt a keveset nem csak ám a kisebbségtől vennék el ám!


Még a dzsobbik is csak 25-30% környékére teszi a kisebbség arányát a segélyezésben!

2014. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként mondogassátok csak, hogy szüntessenek meg miden szoc. támot.! Majd aztán ha munkanélküliek, lesztek, vagy GYES -t igényelnétek (Gyes= segély) , vagy a kisnyugdíjas családtagjaitok kiegészítést igényelnek és nem kapnak/kaptok, akkor ne csodálkozzatok.


Ez kb. olyan amikor a kárpótlások megvonásáról értekeznek. De akkor vegyék el a százfajta jogcímen kapott 56-osoktól meg a rengeteg frissen ezerszámra előjött kommunizmus áldozataitól.

2014. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
18:23-as, ha nem tűnt volna fel, én nem vagyok Jobbikos, és pont azért írtam ki a kérdést, hogy a segélymegvonáson kívül eszükbe jut-e a jobbikosoknak valami értelmeset is csinálni
2014. febr. 6. 18:32
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

8. v!

Én sem vagyok az, de ez egy baromság lenne. A segélyeket már olyan minimális szintre vitték ,hogy innen már nincs mit csökkenteni.


Munkát kell adni.

2014. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%
Ez a "munkát kell adni" annyira elcsépelt egy dolog....
2014. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

A "munkát adni" valóban elcsépelt dolog.Általában csak a balliberálisok hangoztatják, akik azt hiszik, ha lenne sok munkahely, akkor a cigányok dolgoznának is.

A cigányok akkor sem dolgoznának, ha 24 millió szabad munkahely lenne még az országban.

Azokban az országokban sem dolgoznak, ahol van munkahely.


A cigányok akkor dolgoznak, ha rájuk kényszerítik erőszakkal.

Ahogy régen a kommunisták csinálták.

2014. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a baj mostani segélyezéssel hogy sokan ugy veszik igénybe hogy tudjak,hogy nincs munkájuk,iskolai végzettség sincs elegendő és a semmire szulik azt a 3-4-5-6 gyereket. Szimplán megélhetésért szulnek,majd a kesobbiekben azok a gyerekek is eltanulják ezt az életvitelt,hisz rendes pelda nincs elottuk,miszerint anya,apa felkel reggel fel 6-kor es elindul dolgozni majd delutan 4-5-6joz haza megy. Milyen,társadalmilag fontos célja lehet annak,hogy folyton folyvást olyan embereket segélyezünk az adónkból,akik sosem lesznek hasznos része a társadalomnak? Miért kellene segíteni (800Forinttal is) egy olyan embert,aki soha nem fogja azt visszatermelni,vissza adni azt az őt segitő társadalomnak? A nagy kerek asztal közös,mindenkinek joga van elvenni róla,ha már tett le rá valamit. De az,hogy 10 emberből 6pakol asztalra, 4 meg egyfolytában csak le vesz arról, igazságtalan a másik 6-al szemben! Nekik lesz nyugdijuk mert a munkajuk utab befizettek a jarulekokat,de lesz nyugdija annak is -igaz csekely,de ha nem dolgozott sose,mit hisz?- aki a budos életben nem dolgozott semmit! Lassan az ember -dolgozo,adozo- nem mer gyereket vallalni,mert mire? Kitolodik a gyerekvallalas ideje is,mert elobb sokat kell gurizni hogy azt az 1-2 gyereket tisztessegesen fel lehessen nevelni. Masoknal ez mind nem szamit,16-18 évesen már rakezdenek,mert ezt látták,ez a "természetes". Termeszetes,higy a gyerekek által es az adofizetők által eltengetik életüket. En berhez kotném a gyerekvallalast is! netto 100 (amire ep eszu ember nem vallal be ket gyereket,de még egyet se) két gyermeket engedélyeznék! De hát ne mondjak h g.e.c.i vagyok. Ha a szulok egyuttes bevete eleri a netto 100-at akkor 2 gyerek.Megkapnak a gyest es a tobbit. Viszont ha erre a bevételre mégegyet bevallal,akkor az az o dontese.Tamogatas nem jar. TB-t kap a gyerek,de mast nem. Netto 200ezres fizetesnel 3 gyerek utan jarna tamogatas/segely, 4 gyerekhez netto 300ezres össz fizetes szuksegeltetik... Igy lenne biztositva hogy a gyereket jorész onerobol nevelje fel a család,ne az adozo társadalom emlőin,valamint a gyerek is jo peldat látna,hisz a szulok dolgoznak,máskép ő se lenne. Aki nem tud egy gyereket felnevelni ugy,hogy annak fizikai,szellemi,erkolcsi szukségleteit nem tudja kielégiteni, az ne válalljon! netto 74 ezerre en sem szülok! Másért miért fizessek?? Orulok,ha 30 eves koromra egyet legalább kinyomok! Addig még van 5 évem!
2014. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!