Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg megváltaná...

A Jobbik tényleg megváltaná az országot, mindenkinek boldogságot és jólétet adva?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 15:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Magyarországon senki sem hazudik. Minden jó és szép, nem tudom mi a problémátok.
2014. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

"Istenem, hogy fogok én rajtatok röhögni, ha majd a választások után jön a pofáraesés"


Én azon röhögök ahogy az összef.sásban már marják egymást, és kibukott egy 100 millás egyén aki nem tudott elszámolni a pénzel (amit biztos nem a Mikulástól kapott).

2014. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"A Jobbik tényleg megváltaná az országot, mindenkinek boldogságot és jólétet adva?"


Természetesen nem. Mivel a Jobbik egy PÁRT, ha nem tűnt volna fel, a célja nyilvánvalóan az, ami a többi pártnak is, nevezetesen, hogy ami pénzt eddig a Fidesz, meg az MSZP nyúlt le a magyar állampolgárok zsebéből, azt most már végre minél nagyobb részben a Jobbik párt tehesse zsebre.


Ahhoz, hogy erre rájöjj, kedves kérdező, nem kell akkora "intelligens szellemi lény"-nek lenni, mint amilyennek te tartod magad, az ember, hacsak nem nagyon ostoba, akkor belátja, hogy minden párt így működik. Teljesen nyilvánvaló, hogy Vona is hazudozik, mint ahogy az is teljesen nyilvánvaló, hogy azért nem 48 percből 48 percig.


Egyébként meg ha ennyire betegesen félsz attól, hogy a Jobbik fog nyerni idén, megnyugtatlak, nem fog. Attól, hogy a Vona ezt nyilatkozza mostanában, hogy "csodára vár, meg nagy meglepetésre", még nincs akkora támogatottságuk, hogy a reális 10-12% fölé vigyék a végeredményt.

2014. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
88%
Aki a Jobbik politikusait fikázza annak ajánlom, hogy nézze az M1 reggeli műsorát gyakrabban. Olyan higgadt, mondandóját értelmesen világosan megfogalmazó politikusokat leginkább a Jobbik soraiból láthat. Volner Jánost, Vona Gábort, Balczó Zoltánt, Apáti Istvánt és még sorolhatnám még nem tudták az újságírók megszorítani. És ennek egy titka van mert tisztességesek. De akinek szimpatikusabbak a gőgös Fideszesek vagy a habzó szájú " baloldaliak" akkor szavazzanak majd rájuk. Természetesen a Jobbikban is vannak még éretlen politikusok akik még nem tanulták meg, hogy az ellenfelet nem leordítani, hanem meggyőzni kell.
2014. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk én a Volnert nem sértegetném meg azzal hogy értelmes, valójában egy rendőrállat, aki eléggé egybites gondolkodásmóddal rendelkezik, legalábbis az interjúkból ítélve....

Vona meg megint más kérdés, szerintem ő sem különösebben értelmes, egy tanárember, aki műveltségben sem Orbánnal, sem az egyébként elmebeteg Gyurcsánnyal nem veszi fel a versenyt. Egy igazi középszer, ami imponál a középszerű átlagmagyarnak, de nem nekem. Én a sorok mögé látok, tudom, hogy a Jobbik csődbe vinné az országot az első két évében.

2014. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Ha így haladunk a többi viszi csődbe az országot. Ha így látod, akkor számodra tök mind1 ki lesz hatalmon. :D

Én másképp látom, de hát mindenki nem lehet egyforma, hogy is nézne ki 100% nyerne az egyik párt...


De amúgy attól még, hogy milyen végzettsége van lehet értelmesebb, mint Orbán, vagy Obama... Biztos ő is megtudta volna tanulni, csak történelemtanár szeretett volna lenni, ennyi. Ha erre gondoltál... van eszük na, nem kell félteni őket - szerintem.

Egyébként igen, én is ajánlom őket, Vona és dr. Apáti István fórumait is. Jó hallgatni őket, ráadásul Apátin tényleg látszik ( ha megnézed akár az említettet akár parlamenti felszólalásokat ), hogy okos ember. :) És nem csak kritizálnak - mert azt könnyű - hanem elmondják, hogy szerintük mi lehetne a megoldás.

2014. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

A Jobbik gazdaságpolitikája tetszik (bár az tipikus baloldali eszme alapján fut), nekem a többivel van bajom. Nem szeretném ha a vallást meg a határon túliakat belevinné a hazai politikába... És véleményem szerint nem kéne kilépni az eu-ból, mert ha értelmes és hazaszerető vezetőink lennének, akkor pont hogy haszonélvezői lehetnénk. Csak akkor persze nem kéne az adósságot a népre hárítani úgy, hogy a támogatásokat zsebre teszik... Ha ezekkel felhagynának és nem lenne baj, hogy a barátnőmmel élek együtt, ugyan azokat a jogokat kapnánk, én is a szavazőjuk lennék. De ebben sajnos sosem fognak változtatni :(

21/L

2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

"A Jobbik gazdaságpolitikája tetszik"


Eszednél vagy???? Mégis mi tetszik benne, az, hogy ha 4 évre hatalomra kerülnek, éhezel majd családostul a következő 20 évben?

2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%

37:

Az EU-val nem lenne semmi gond, ha az úgy lenne, mint ahogyan azt 2004-ben hittük... Hogy egy kerekasztalnál összegyűlnek Európa vezetői, mindenki megbeszéli ki miben jó és f_aszán elintézik a dolgokat. De nem ez történt... Elmondom mi a gond az EU-val.:D És nem kell lepontozni, mert első sorban nem csak én mondom ezt. Szóval... látszi valami változást? Jobban élsz/éltek, mint EU előtt? Érzel valamit, hogy itt ez az unió? Mert mi nem.:/ Oké ki van b_aszva mindenhova, hogy EU-s támogatásból ez meg az. Mindjárt ezt is megmagyarázom. Mi történt... A Jobbikosok azt mondják, ne higgyük már azt, hogy Németország meg a többi puszta jószívűségből ad nekünk egy kis pénzecskét, mert... csak úgy. Nem. Idejöttek, az EU-n belüli cégek, magyar már alig, mezőgazdaságot letarolták, idehozták a multikat és mindent letaroltak, alig van valamennyi gyárunk. A GDP-t már nagyrészt a külföldi cégek termelik ki... A GNI meg -4%... A multikkal semmi gond nem lenne, csak hát csináltak amit. Egyrészt, arról szó nem volt, hogy mi pl. kivisszük a coop-ot és bejön a nem tudom én akármilyen multi cserébe, nem. Idejöttek és letarolták. Ez az egyik. Másik. A támogatások. Az csak papíron annyi... egy része meg se érkezik, másik részét elcsórja a kormány, megint másik része eltűnik ilyen olyan süllyesztőkbe míg nagy részét megkapják a multik... és csak kicsi része marad azokra amiket látsz. ÉS azt is ők mondják meg, hogy melyik területre költhetjük azt a pénzt, tehát nem mi döntsük el... Oké, hogy van szép macskaköves út meg minden, de az útról mit látsz:S:)

És ugye említettem, hogy naagyon sok, külföldi cég van már az országba, sőt.

Na és találd ki milyen ágazatokra mondja meg, hogy hova lehet költeni.... Ííígy van, amely építkezési meg ilyen olyan munkát olyan cég vállal, ami külföldi.:D Így azt a pénzt is ami jó lenne valamire visszaforgatják és végül újra az EU-nál landol. Tehát az EU-s támogatásokból magyarán annyit látunk, kapunk meg ténylegesen, amit a bizonyos dolgot felépítő munkások megkapnak fizettségként, a legalját, ennyi az EU.:D Jól ki van találva... és nagyon sokaknál még él, hogy mennyire jó. :/ Pedig nem tudom mennyivel lett jobb Nekik, mióta beléptünk. Mármint az országon belül.

Multiknál még az is baj, hogy a bérek... Hát nem nagyon érik el a nyugati színvonalat, ha ott kitudják fizetni itt miért nem?:) Tett ere javaslatot a minap a Jobbik, hogy emeljék már nemzetközi szintre a béreket a multik és talán majd követi őket a többi, elindulna valami... persze a fidesz ezt is leszavazta. Na mindegy. Szóval van még egy harmadik ami talán a legfontosabb. Szabad országban szeretnél élni? Én igen. És tényleg... egy európai egyesült államok épül előttünk. Nem vicc. Határok már nincsenek. Szóval EU vagy szabadság? Igen, az EU jelenpillanatban talán ami még infúzión tart, de vele se lehet lenni.... :/ Vannak olyan most konkrétumot nem tudok mondani, vagy is tudnék, de lusta vagyok videókat keresni.... szóval vannak olyan intézkedések, amikhez már nem elég a parlament. Továbbítani kell Brüsszelbe, hogy leláttamozzák. Még egyes saját ügyeinkbe se dönthetünk. -.- Mellesleg Orbán sorba írkálja alá a papírokat, amik a politikai egyesítésről szólnak. Na az meg aztán már az Európai Egyesült Államok. Kb. annyi önállóságunk lesz, mint amcsiba Ohio államnak.... hát nem szeretnék a sorsukra jutni.:|

Nem beszélve arról, hogy 1989-90 óta hozzák úgy a törvényeket, hogy az EU-hoz való csatlakozásnak, az EU-nak megfeleljünk. Ez nekünk 80 ezer milliárd FT-ba került. Az EU-hoz való csatlakozás. Az államadósság kb 4x-ese. És mennyit fizetett eddig nekünk az EU? Az 1/10-ét, 8 ezer milliárd FT-ot. Ráadásul mi ugye még adunk be a "közös"be mint a többiek. :) Olcsó munkaerő, piac, szemétlerakó. Ezért kellettünk, ahogy egész Kelet-Európa is. És most már egyre inkább felszólalnak mások is az EU parlamentbe, hála Istennek valahol kezdenek ébredezni. Meg lehet nézni ott is mi folyik... hallod, Gaudi mondta, nagyon meglepődött ahogy én is... az EU Parlament elnökének ( vagy kinek ) nincs felsőfokú végzettsége b_aszod!!!:DD És full olyan döntéseket hoz amihez hát jog.... És csomó luxemburgi fazonnak sincs. o.O Elképesztő. Ettől még lehetnek okosak, de hát azért na.... elvárná az ember nem kicsit. Szerintem. (!)

Meg hát ott a földkérdés ami megint egy másik történet...

Tehát semmi az égadta egy világon nincs, ezen kívül... meg amit netán kifelejtettem.:D

2014. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, 37-es vagyok!

Én nem pontoztalak le, sőt.. ment a zöld, főleg mivel nem értesz velem egyet, mégis értelmesen érvelsz fröcsögés helyett (sajnos kevés ilyet látok már itt)! De én még mindig látom értelmét. Persze lehet tévedek, én csak annyit látok, mint a legtöbb földi halandó, biztos sokminden van, amit nem teregetnek ki, csak hosszas utánajárással tudhatnám meg... Lehet igazad van, és egyszer én is így fogom gondolni, de jelenleg még ez a véleményem.


[link]


Emellett rebgeteg olyan közös eu-s program van, ami a fiataloknak nagyon jó (ebből csak 1 pl az erasmus)...

2014. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!