Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a 4K! -ról?...

Mi a véleményetek a 4K! -ról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Kérem ne írjon az, aki szerint minden MSZP ami nem a Fidesz!


2014. jan. 31. 16:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
28%

"Mert hogy ugyanaz a három ember írja a fenti 17 kommentet, abban biztos vagyok.

Eddig jutottatok gyerekek, hogy fű, meg legalizálás, és semmi mást nem értettek meg a körülöttetek levő világból?

Az az érzésem azért, mert nem is akartok.

Szívesen mesélnék nektek nagyszerű 4k-s dolgokról, de az az érzésem, reménytelenek vagytok mindhárman.

Vagy bértollnokok vagytok."


Ja, csak is, a narkópártit meg te drogosfiú! :)


Miért nem avatsz be bennünket, ha már te olyan b..ott okos vagy? Ja mert fogalmad sincs neked sem, csak a fűlegallizével tudsz jönni! :D

2014. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

# 19

Nem érzem a külömbséget!

Sokan azért nem isznak alkoholmentes sört mert abba nincs alkohol ami lenyugtatja és elazítja!

És most kapaszkodj meg!Ismerösöm egy év füvezés után belunt nem hogy rászokott!

Másik ismerösöm meg havi 1-2x szív van hogy kínálják neki a slukkot és elutasítja!

2014. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21%

"Nem érzem a külömbséget!

Sokan azért nem isznak alkoholmentes sört mert abba nincs alkohol ami lenyugtatja és elazítja!

És most kapaszkodj meg!Ismerösöm egy év füvezés után belunt nem hogy rászokott!

Másik ismerösöm meg havi 1-2x szív van hogy kínálják neki a slukkot és elutasítja!"


Félreértettél. Én nem azt mondtam, hogy a fű jobb vagy rosszabb az alkoholnál. Én azt mondtam, hogy az alkoholnak van egy normális, több évszázad alatt kialakult fogyasztási kultúrája, a fűnek meg nincs. Lehet normálisan is füvezni, de ez csak a fogyasztók sokkal kisebb részének sikerül, mint az alkohol esetében. Alkoholt kb mindenki fogyaszt ebben az országban, aki elmúlt 16, ehhez képest nincs sok alkoholista (aztán persze majd belinkel valaki egy tanulmányt, ami szerint az ország fele alkoholista, csak nem tudom, hogy ezek hol bujkálnak). De én tényleg nem értem, hány tudatmódosító kell a mai embernek, hogy ne háborogjon? Ahol legalizálták a füvet, ott már sok helyen most háborognak, hogy ez nem elég.

2014. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

# 23

Szóval részben azért nem szabad legalizálni a füvet mert nem alakult ki a fogyasztási kultúrája?!

Látok én elég alkeszt!

2014. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%

"Szóval részben azért nem szabad legalizálni a füvet mert nem alakult ki a fogyasztási kultúrája?! "


Részben azért, részben pedig mert semmi szükség sincs rá, harmadrészt pedig mint írtam, a füvezésnél alapból az a cél, hogy betépj. Ha valaki kibont egy sört, attól viszont még nem az a célja, hogy berúgjon.

És mielőtt maradinak mondanátok: egyetemista vagyok... de akkor sem engedélyezném a füvet :D


Egyébként ne offoljuk szét a témát. Attól függetlenül, hogy a 4K!-nak mi a véleménye a fűről, még egy teljesen jellemtelen, fölösleges minipárt marad.

2014. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"És mielőtt maradinak mondanátok: egyetemista vagyok..."


>implying egy egyetemista nem lehet maradi.


Holnap nem leszek otthon, de a hétvégén elolvasom a programjukat és elmondom a véleményem.

2014. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se Mszp-s se Fideszes... de ez valami LMP-SZDSZ liberális massza párt! megyek hányni!
2014. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

">implying egy egyetemista nem lehet maradi. "


Nem, burkoltan utaltam arra a sztereotípiára, hogy azért az egyetemisták szoktak találkozni hébe-hóba fűvel.

2014. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről idő közben teljesen megfeledkeztem.


Szóval. A program olvasása után egyszerűen nem tudom komolyan venni őket. Ez nem program. Nem szerepel benne semmi konkrétum. Hogy pontosan mit akarnak elérni, pontosan milyen lépéseket szeretnének tenni ennek érdekében és pontosan honnan szereznék a kivitelezéséhez szükséges pénzt. Emellett túl nagynak érzem az általuk ideálisnak állami szerepvállalás mértékét.


Ilyen "programot" én is összevágnék egy fél délután.

2014. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!