Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a 4K! -ról?...

Mi a véleményetek a 4K! -ról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Kérem ne írjon az, aki szerint minden MSZP ami nem a Fidesz!


2014. jan. 31. 16:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%
Én idáig még csak a fűlegalizálással kapcsolatban hallottam róluk, így ha majd azt nem akarják legalizálni akkor megfontolom.
2014. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%
Jelen pillanatban ez nem égető probléma, majd ha az USA szintjén leszünk akkor lesz értelme beszélni erről.
2014. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs bajom a fü legalizálásával ha nem ilyen jött ment pártok akarná legalizálni hanem egy értelmes párt!

Mert aki ismeri a füvet az tudja hogy az alkohol és a cigidohány károsabb és a fü még függöséget se tud okozni mint a nikotin!

Pár országba még gyógyászatban is használják mert vannak jótékony hatásai!

Hollandiának meg milliárdokat hoz az álamkasszába a fü!


A hétköznapi embernek csak az jut eszébe hogy "hu hu húúú drog" !

2014. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
33%
Azt azért nem mondanám, hogy károsabb az alkohol vagy a nikotin, mint a fű. A nikotin önmagában nem káros, ha telerakod magad nikotintapasszal semmi bajod nem lesz. A fogyasztásának a módja a káros. Az alkoholtól sem lesz semmi bajod, amíg nem kezded el napi szinten nagy mennyiségben fogyasztani. Én viszont ismerek olyan embert aki naponta szív füvet és mióta ezt csinálja, láthatóan olyan agyilag, mint egy mosórongy.
2014. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Drogos okoskodó hataloméhes liberális gyülekezet, aki hatalomra kerülve csak saját és cimborájuk zsebét tömnék.
2014. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

"és a fü még függöséget se tud okozni mint a nikotin! "


Nem tud a fű függőséget okozni, nem szokhat, szokik rá senki?


Ezt ugye te se gondolod komolyan?

2014. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos annyira rákattantak tömegek a füvezésre, hogy egyre nagyobb veszélyt jelentenek az ilyen csapatok!
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

# 14

Akkor tiltsuk be az alkohol fogyasztását is mert ismerek egy 50 éves fószert aki 20 évig nap mint nap alkoholizált és mostmár hogy leszokott róla agyilag egy roncs!

Meg sok lecsúszott alkoholistát is látok a kocsmákból kijönni!


A fünek is csak a mértéktelen fogyasztása a káros mint az alkoholnak!Alkohol is egy kábítoszer amitöl bekábul az ember vagy ahogy mondani szokás berúg!

Én nem azt mondtam hogy a nikotin káros a cigiben hanem hogy az okoz függöséget a szervezetbe és ilyen a füves spangliba nincs!

2014. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor tiltsuk be az alkohol fogyasztását is mert ismerek egy 50 éves fószert aki 20 évig nap mint nap alkoholizált és mostmár hogy leszokott róla agyilag egy roncs! "


Azért ez a kettő rohadtul nem ugyan az. Apám 54 éves, 1-2 naponta tuti bedob egy sört és nincs semmi baja. Akkor lesz az alkohol káros, ha hosszú időn át mértéktelenül fogyasztja. Viszont az átlag alkoholfogyasztó nem szokott részegségig inni, még szalon spiccig sem. Az átlag fűfogyasztó (inkább az összes) pedig a bódult állapot eléréséért fogyasztja. Érzed a különbséget? Az alkoholt is éltből elutasítanám, ha az lenne a norma, hogy ha iszol akkor már takony részegségig, de nem ez a norma (azt most hagyjuk, hogy ha egy 16 éves elmegy inni, akkor neki ez lesz, de az átlag fogyasztó nem ilyen).


És most kapaszkodj meg, de nem a fizikai függőség a veszélyes a dohányzásnál, ugyanis roppant gyenge fizikai függőséget okoz. Ami veszélyes az a pszichológiai függőség, az pedig a fűnél ugyan úgy kialakulhat és ki is alakul, csakúgy mint a ciginél.

2014. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi az itt kommentelő három idióta összes szövegértése?

Mert hogy ugyanaz a három ember írja a fenti 17 kommentet, abban biztos vagyok.

Eddig jutottatok gyerekek, hogy fű, meg legalizálás, és semmi mást nem értettek meg a körülöttetek levő világból?

Az az érzésem azért, mert nem is akartok.

Szívesen mesélnék nektek nagyszerű 4k-s dolgokról, de az az érzésem, reménytelenek vagytok mindhárman.

Vagy bértollnokok vagytok.

2014. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!