Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a 4K! -ról?...

Mi a véleményetek a 4K! -ról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Kérem ne írjon az, aki szerint minden MSZP ami nem a Fidesz!


2014. jan. 31. 16:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
A 4K az egyik kiút lehet a lezüllött, megreket magyarországból.
2014. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép. De ahhoz hogy induljanak a választásokon, a képviselőik kell területenként 500 ajánló. A párt pedig csak akkor indulhat, ha legalább 9 választókerületben tud önálló jelöltet indítani.

Ami hiányzik: mi a programjuk?

2014. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

A programjuk egy az egyben az un. x-program. xbeszolunk oldalon van róla bővebb infó, de szerintem van a 4k oldalon is. Kell hozzá egy képzelet erő, mert gyökereinél kezdve teljesen más mint amit a 2 celebpárt képvisel.


Nekem nincs semmi bajom velük, azon kívül, hogy füvet legalizálni akarják.

2014. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
5%

# 2

A programjuk az hogy a fü nem drog és legyen legális!

2014. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Andizsuzsi ***** válasza:
18%
Nem fogok olyan pártra szavazni, amelyiknek a legfőbb mondanivalója az, hogy legalizálja a füvezést.
2014. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Andizsuzsi ***** válasza:
56%

Idézek a 4K oldaláról:


"A jelenlegi törvényekkel átlagos állampolgárok zsarolhatók, hiszen a fű 3 hónapig kimutatható a szervezetből"


Az átlagos állampolgárok nem szívnak füvet. Zsarolni azt lehet, akinek amúgy is vaj van a fején.

2014. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a programjuk. Én is csak most kezdtem el olvasni, de nekem határozottan szimpatikusak.

2014. jan. 31. 16:36
 8/29 anonim ***** válasza:

Én őszintén bízom abban, hogy ez is lehet egy őszinte program.

Mármint a fű legalizálása, és a szabadságelvek tiszteletben tartása.

Egyébként őszintén mi közöd előttem szóló az egészhez. Azon kívül, hogy egy marha nagy k o csog vagy, mi alapján mondanád meg, mi jó, és mi nem?????

2014. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne őket bevinni a parlamentbe, a normálisabb baloldaliaknak lehetne alternatíva.

Most viszont a Gyurcsány banda elleni harcra nem lennének alkalmasak, mert pillanat alatt ledarálnák őket. Ha egy pártnak nincsenek komoly kapcsolatai, akkor erőtlen. Az összefogás nevű szörnyűséggel egyedül a Fidesz tud leszámolni, remélhetőleg végleg. Utána jöhetnek ilyen 4K-hoz hasonló új figurák akikkel lehet konstruktívan kormányozni.

2014. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%
Egy teljesen fölösleges n+1-edik gittegylet, aminek a programja megrekedt ott, hogy lehessen füvezni. Annál értékesebb a szavazatom, hogy erre pazaroljam.
2014. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!