Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem kilátástalan a...

Csak nekem kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval 21 éves vagyok karosszéria lakatos szakmám van idén érettségizem esti tagozaton, dolgoztam már sok helyen, hol nem fizettek hol a cég csődölt be stb... ez nem is lényeges. Legyen a havi bérem 100ezer nettó nekem abbol mikor lesz lakásom, kocsim, mikor vállalhatok gyereket stb...stb..?
2014. jan. 29. 13:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas !


Sopronban egy garzon rezsivel ( mert azt is fizetni kell ) 70 e ,és nem nyávogtam nagyokos !

2014. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Te meg úgy beszélsz,mint egy megtévesztett fityesz szavazó.

Amúgy milyen érdekes,hogy nekem 2 ismerősöm is van,akinek pont olyan szakmája van,mint a kérdezőnek és lám mind kettő külföldön él már jó pár éve.

Mindkettő albérletben él jelenleg,egyiknek közben már van saját kocsija is,ja meg úgy kb 5 kilót lazán megkeresnek.Közben jut idejük elmenni ide oda is (színházba,vagy szórakozni is),mert van rá pénzük.

Vannak helyek az országban,ahol tényleg vannak olcsóbb albérletek,isten háta mögött ahol kb nincs munkahely,viszont utazhatsz melóba nagy városba órákat.Viszont nekem az a véleményem,aki valamennyire is jó a szakmájában az inkább kimegy külföldre jobb élet reményében és nem marad itt a nyomorban éhbérekért.

2014. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok bömöst vagy több tíz milliós házat sem csak egy olyan életszinvonalat hogy ha teszem fel elromlik a mikrósütő vagy hasonló eszköz akkor ne keljen x hónpon keresztűl spórolni rá... laktam albérletben is hülyeség. A szüleimmel élek és a barátnőm is aki jogi aszisztens végzettséggel 60ezerért takarító. ja és anyáméknak is beszállunk a fűésbe ebbe abba... szóval nem egszerű valaki mutasson olyan munkahelyet ahol emberszámba vesznek és aztán szóba áll velem egy bank... de az is végső megoldás lenne
2014. jan. 29. 15:05
 14/26 A kérdező kommentje:
ja és tegyem hozzá külföldre nagyon szivesen kimennék akár droid melóra is mert van értelme, több ismerösöm is él kint és azt mondják hogy szórakoznak vásárolnak nem nélkülöznek és mégis még akár küldenek haza...
2014. jan. 29. 15:10
 15/26 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Köze nincs az albérletnek ehhez.

A nyugatiak nem azért élnek jobban,mert sok ott az albérlet,hanem főként azért erősebb a gazdaságuk,mert normális élhető fizetést kapnak normális munkáért és nem éhbérért dolgoznak,mint itt a melós 90 ezerért,plusz nem szakadnak meg.Nyugatnak gazdasága is azért jobb,mert ők jobban költekezhetnek,több pénz folyik be akár kereskedelembe szolgáltatásba szórakoztatásba is.

2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak neked. Én közmunkás vagyok, kiemelkedően keresek, van lakásom, autóm, tavaly sikerült felépítenem egy saját műhelyt, telik a legújabb számítógépre, táblagépem is van, tegnap vettem hozzá egy wifis rútert, azt mondhatom mindenem megvan.
2014. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az lesz drága barátom, hogy szépen elhúzunk innen a pébe. Oda, ahol legalább normálisan megfizetnek.
2014. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"A nyugatiak nem azért élnek jobban,mert sok ott az albérlet,hanem főként azért erősebb a gazdaságuk,mert normális élhető fizetést kapnak normális munkáért és nem éhbérért dolgoznak,mint itt a melós 90 ezerért,plusz nem szakadnak meg.Nyugatnak gazdasága is azért jobb,mert ők jobban költekezhetnek,több pénz folyik be akár kereskedelembe szolgáltatásba szórakoztatásba is."


Fujj, micsoda balliberális pazarlás ez!!! Máglyára, máglyára mind!

2014. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
nyomás ki külföldre 800-900ezer nettóért
2014. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Csak neked. Én közmunkás vagyok, kiemelkedően keresek, van lakásom, autóm, tavaly sikerült felépítenem egy saját műhelyt, telik a legújabb számítógépre, táblagépem is van, tegnap vettem hozzá egy wifis rútert, azt mondhatom mindenem megvan."


Így van. És a Haitin horgonyzó yachtot és a luxusautóparkot ki is felejtetted.

2014. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!