Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt kormányozzon...

Melyik párt kormányozzon inkább, a Jobbik, vagy az SZDSZ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csak erre a két pártra lehet szavazni!

Kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy "Egyik se. Mindkettő rossz." Nyilván van különbség. Pont az érdekel, hogy szerintetek melyik javára billen a mérleg.

Kérlek, mindenképp adjátok meg korotokat, nemeteket és azt, hogy elmentek e a következő országgyűlési választásokra, és ha igen, akkor melyik pártra fogtok szavazni!

Előre is köszönöm a válaszokat.

(a hiányos válaszokat lepontozom, a teljes válaszokat kivétel nélkül hasznosnak fogom értékelni)


2009. dec. 5. 09:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
51%
Ő az ál 11:33-as :-DDD
2009. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
37%
11:31-es majd 11:33-as kommentelő vagyok. Áruld el kérlek, honnan jött le a hozzászólásomból a korom és a nemem, hogy fölösleges volt utánaírnom. Valamint nem értem a hőbörgésed, jogom van azt gondolni, amit gondolok, és arra szavazni, akire akarok. És nem kell kiabálni, a szép szót is megértem, csak én el tudom fogadni, ha valakinek más a véleménye, mint az enyém, te pedig nem.
2009. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
66%
11:33: és tuti leszbikus....
2009. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak ez a két párt lenne, nem azavaznék, hanem elhagynám az országot.

A Jobbik közelebb áll hozzám, azokkal a problémákkal egyetértek, amiket felvázoltak, de a módszereikkel nem tudok azonosulni. Úgy gondolom, kicsit "szelídülniük" kell még, jelenleg még nagyon nem érettek a kormányzásra.


Az SZDSZ szerintem a legkártékonyabb párt a rrendszerváltás óta, semmi szín alatt nem ereszteném be többé őket a Parlamenbe.


28 éves GYES-en lévő anyuka vagyok. Felsőfokú, de diplomát nem adó végzettségem van. Megyek szavazni 2010-ben, a Fideszre. (Ahogy mindig, amióta szavazati jogom van.)

2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
68%

Természetes a változáshoz a jobbikra ,-nem kell riogatni

a "szélsőséges nézeteivel"- hajdanában a fidesz is így kezdte....

(férfi,59 és kötelességünk elmenni...)

2009. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
37%
ha csak a kettő közül lehetne választani, akkor inkább az SZDSZ. gyűlölöm őket, de még mindig ők a kevésbé rossz.
2009. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
46%

16:21

ők a kevésbé rosszak. Kinek is? Ha neked, akkor már kezdem kapisgálni, hogy miért őket választanád.

2009. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
35%
ja. nagy az orrom, ármánykodok, szűzlányokat rontok meg, kutat mérgezek, drogozok, és néha még bVzi is vagyok. remélem erre gondoltál. :)
2009. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

SZDSZ-re hajlók - Jobbikra hajlók: 3 - 1, a korrektség versenyében. Mindkét csoportban a taplók vannak túlsúlyban, akik sem az oldal sem egy normális társadalom írott és íratlan szabályait nem képesek betartani. Még véletlenül sem a kérdésre válaszolnak, csak szajkózzák a hülyeségüket, károkat okozva ezzel, hiszen mások értelmes tevékenységét lehetetlenítik el vele. Olyanok, mint a rosszabb fajta cigányok. (vannak jobb, sokszor kifejezetten jó fajták, ők ne sértődjenek már meg ezen)

Tisztelet az 5 kivételnek. A 28 éves, fideszes anyuka válaszát csak nagy jóindulattal tudtam elfogadni. Nem azért, mert kitérő válasz volt, hanem azért mert nem az volt a kérdés, hogy kire szavazna, hanem az, hogy kinek kéne kormányoznia inkább. De őbenne legalább a szándék már jó irányba mutatott.

Ez az oldal a gyakorikerdesek.hu és nem a hajrájobbik.hu, vagy a mindenkiostobarajtamkivul.com.

Az ilyen parasztok rohasztják a közéletet, apasztják a gazdaságot, rongálják a köztereket, szaratják a kutyát a járda közepére, veszik fel a rokkant segélyt makkegészségesen, mérgezik meg a szomszéd tehenét, kovácsolnak lámpavasat, és még folytathatnánk a sort egy életen át. Jobb lenne az életünk nélkülük.

2009. dec. 5. 20:21
 30/43 anonim ***** válasza:
54%

Kérdző:

Ha valaki megkérdezi, hogy a "liberális" miért jó, kritizálja azt, az feltételezi, hogy fel tetszik fogni, hogy azzal nem ért egyet, így ha választani kell, akkor inkább a másikat választaná. Persze amit nem rágnak a szádba, azt már fel sem tudod fogni úgy látom. De az orrodat picit magasan hordod, le kéne szállni a földre.

Biztos az ilyen parasztok apasztják a gazdaságot, az mszp-szdsz koalicionak meg köze sincs a gazdaság romlásához. Hoop, ügyes megállapítás. "Ha ezt elhiszed, te leszel a legnagyobb..."ha idézhetek Anonim MC-től.

2009. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!