Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt kormányozzon...

Melyik párt kormányozzon inkább, a Jobbik, vagy az SZDSZ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy csak erre a két pártra lehet szavazni!

Kíméljetek az olyan válaszoktól, hogy "Egyik se. Mindkettő rossz." Nyilván van különbség. Pont az érdekel, hogy szerintetek melyik javára billen a mérleg.

Kérlek, mindenképp adjátok meg korotokat, nemeteket és azt, hogy elmentek e a következő országgyűlési választásokra, és ha igen, akkor melyik pártra fogtok szavazni!

Előre is köszönöm a válaszokat.

(a hiányos válaszokat lepontozom, a teljes válaszokat kivétel nélkül hasznosnak fogom értékelni)


2009. dec. 5. 09:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
37%

"Csakis SZDSZ! Nem hiányzik,hogy a náci Jobbikosok (még jobban)tönkretegyék az országot a nagy magyarkodásukkal! "


na és így hogy tetszene, kb ennyi értelme van ennek a véleménynek:


Csakis Jobbik! Nem hiányzik,hogy a zsidó szadeszesek (még jobban)tönkretegyék az országot a nagy liberáliskodásukkal!

2009. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
46%
Honnan a fenéből tudjátok,hogy milyen a Jobbik?Ezt csak akkor tudjuk eldönteni,ha már adtunk neki egy esélyt legalább.Fujjogunk itt előre...
2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%

Nem is értem a felvetést!

Ha valaki ellopja a vagyonomat, olyan üzleteket köt amin csak bukom akkor jó esetben nem hogy választási alternatívát jelent hanem a műanyag lakat rohad rá!

Az SZDSZ nél korruptabb csalóbb és nemzetárulóbb pártot még nem láttam.

Az itt irogatókat pedig végképp nem értem.

A jobbiknak vannak szakemberei, és végre nem a nyugatra akarja bízni hogy milyen morzsával szúrhatják ki a szemünket, hanem önálló gazdaságot szeretne építeni.

Nem korrupt alamizsnáért akar könyörögni, és várni a lepattanó aprót, hanem az értékén kezelni a magyar nemzetet. Sok tudatlan állít és hazudik, és indokolni vagy gondolkodni nem képes. Az hogy ha nem nyalod az EU seggét az nem egyenlő azzal hogy nem üzletelsz vele.

Csak tudod nem úgy ahogy eddig, az apróért mindenbe beletörődve, hanem egyenlő partnerként, amin nem bukunk, és adunk oda mindenünket egy tál lencséért!


Csak is a jobbik képes rendet tenni.

2009. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, hogy akik az SZDSZ-t írták, hogy le vannak pontozva...

Akkor tessék, lehet engem is lehúzni, de ha csak e kettő közül lehet választani, akkor egyértelműen SZDSZ. A Jobbikkal nem tudok gondolataiban, terveiben, céljaiban és eszközeiben azonosulni, távol állnak tőlem az általuk képviselt eszmék, gondolatok. A következő választáson nem tudom, kire szavazok, de az biztos, hogy a mostani felhozatalból csak kényszerűségből fogok választani. De igazából az LMP-nek drukkolok.

2009. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
37%
Lemaradt a korom és a nemem. 11-31-es vagyok, 20 éves nő.
2009. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
34%

A kettő közül az SZDSZ, az előttem válaszolók már leírták az okokat.

El fogok menni szavazni, az LMP-re.

F/20

2009. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
69%

Az LMP az SZDSZ egyik reinkarnációja.

Ugyan az a lobbi vezeti ha esetleg valaha a hatalom közelébe kerűlhetnek. Lopnak csalnak, hazudnak, persze lehet hogy a liberálisok azt hiszik hogy ez a valódi szabadság " hogy nekik mindent zsabad"!!!!

2009. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
29%

ma 11:33


Ezt nem kellett volna odaírnod, az írásodból látszik.

2009. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
18%

ma 11:33


Ezt nem kellett volna odaírnod, az írásodból látszik.


Nem szoktam ordítani, csak nem tudom hogy az LMP miben jobb mint az SZDSZ?

Hol van a programjukban, annak a csírája hogy jobb ehet a társadalom számára.

Elolvastam hogy mit is akarnak, de semmi érdemlegeset nem találtam benne.

Ugyan az a neoliberális felfogás, ugyan az a mindegy csak legyünk már az értelmesen túl is szabadok megfogalmazás. Ugyan az a „ nem baj ha a közízlést sérti” csak hű de liberálisok vagyunk alapelv.

Akkor ? Mi is a különbség?

2009. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
65%
Te nem a 11.33-as vagy, előző!
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!