Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen furán gyártják a...

Miért ilyen furán gyártják a magyarok az összeesküvés-elméleteket?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a Fidesz, a Jobbik és az oroszok konspirálását, háttérből irányítását axiómaként, valóságos dologként tüntetik fel a baloldaliak, míg ha meg valaki olyat állít, hogy a Bilderberg csoport, az EU, Izrael, az USA és a hazai "bal"oldali politikusok között valamiféle rejtett szövetség áll fenn, akkor meg kezdik az illetőt idióta összeesküvés-elméletesnek hívni.
2014. jan. 25. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azt az összeesküvés elméletet hiszi el ami a szívéhez közel áll. Egyébként az h vmi összeesküvés elmélet, azt is valaki kitalálja, főleg olyan, akinek érdekében áll elfedni az igazságot.


Én sejtettem de nem hittem teljesen ezekben amíg a tavalyi amerikai lehallgatás botrány ki nem pattant. Na utána jól kiröhögtem azt aki szerint ez összeesküvés elmélet volt, mert az értelmesebb emberek sztem már 10 éve sejtették h mindenkit lehallgatnak... Aztán hogy lenézték, kigúnyolták azokat akik így mertek gondolkodni!


Az ilyen szabadkőműves, háttérhatalom stb csoportok meg _valamilyen szinten_ biztosan léteznek. Csak gondolom ez nem úgy van h összeülnek fekete ruhában egy sötét pincében és ők most bábként mozgatják Orbánt/Gyurcsányt, hanem csak nagyon nagyvonalú és hosszútávú kérdésekben hoznak összehangolt döntést.

És hát igen, a pénz itt is biztos komoly szerepet kap. A spekuláció mozgatja (sajnos) a mai világgazdaságot, és amíg ennek nem vet valaki véget, mindig lesznek érdekcsoportok, akik egy ilyen-olyan politikai párt mögött állnak, és a támogatásukért cserébe a háttérből hoznak döntéseket, pontosabban a pártokat rákényszerítik egy lépésre. Ami általában az, hogy adjunk el valamit áron alul, vagy kössünk egy szerződést stb.

2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarország és maga a magyarnépség is egy nagy vicc. Ami itt megy az elképesztő..."


És te vagy a legröhejesebb alak.

2014. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

jaj ne már..tényleg nehéz észrevenni mindet bankkártellek iránytanak? Méga pártokat is? Szerinted a mszp meg a fidesz valah harcolt egymással? Színjáték az egész...

ha számodra a httérhatalom létezése még kérdéses..akkor veled van a baj...Ennyi.

Amúgy meg Hajrá Jobbik! Talán ki lehet jönni ebből bankarteles mátrixból.

2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!