Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen összeesküvés-elméletekb...

Milyen összeesküvés-elméletekben hisznek a baloldaliak?

Figyelt kérdés
Ha GYIK-et vesszük alapul, az ezekben hívők 95%-a jobboldali. Mely elméletek szólnak balosoknak?

2013. júl. 28. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem jobboldali a 95 százaléka.

Nagyjából fele-fele lehet vagy 60- 40 az arány.


A baloldaliak szerintem egyes jobboldali intézkedések mögött látnak összeesküvést.

PL: Azért csinálja ezt a Fidesz mert..."

2013. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor titokban Orsósról magyarosított, Ausztriába jár pszichiátriai kezelésre, ahol mindenféle pszichotikus gyógyszereket kap. Emellett van egy eltitkolt ikertestvére, aki gyerekkora óta súlyos elmebajban szenved, és egy elmegyógyintézetben tartják bezárva álnéven, a titkosszolgálat őrizete alatt.
2013. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Minden vívmányban mutyit látnak: Trafikmutyi, termőföld mutyi, takarékszövetkezeti mutyi, közgép mutyi, választási csalás előkészítése. Pedig nyílván egyik sem létezik :)
2013. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
utolsó, amiket írtál tényleg irreális gondolatok! Hiszen Mo-on most minden szép és jó!
2013. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Az egyik kedvencem, hogy Orbán Viktor cigány, meg eredetileg Orsós volt a vezetékneve csak átnevezte magát.


Orbán full értelmiségi családból származik, akkoriban amikor a szülei tanultak, akkoriban csak a "kiválasztottak" mehettek egyetemre magyarok közül is, nemhogy a cigányok....

2013. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pl, hogy a Jobbikot Irán pénzeli, meg Oroszország :D
2013. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

12:32, ezekből talán egy van, ami egyáltalán komolyan vehető: a kezelés ( [link] ), és a gyógyszerek ( http://www.youtube.com/watch?v=DSY42108jM4 ).

Az Orsósozást nem tudom, hogy komolyan veszi-e bárki is, vagy csak sértésnek szánja. http://www.youtube.com/watch?v=yyqBAPCPejE Itt meg egy nem éppen baloldali orsósozik.


Egyébként én főleg olyan horderejű elméletekre gondoltam, mint a NWO; eddig egy baloldalit nem láttam, aki a létezése mellett érvelt volna.

2013. júl. 28. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nos, nekem leginkább az tűnt fel, hogy akik összeesküvés elméletekben hisznek, azoknak általában közük sincs a politikához és legfeljebb 18 évesek.


Na de pár balos összeesküvés elmélet:

- nincs szólásszabadság (mert minden újság megírta)

- nincs demokrácia (mondja az ellenzék)

- minden egyes jobboldali törvény a diktatúrát készíti elő és/vagy mutyi

- Orbán cigány

- minden Fidesz politikus cigány

- mindenki cigány aki valaha is szimpatizált a Fidesz-el (amúgy a balosokat ez nem tudom miért idegesítené)

- a Jobbik-ot Irán/Oroszország/Lucifer pénzeli

2013. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dick Esmen ***** válasza:
73%

Általánosságban-Minden jobboldali eszme diktatúrát akar.

-Usa el akarja foglalni az egész világot

Szélsőbalosok:-a világot háttérkormány irányítja

-a jobboldaliak a nácik leszármazottai

-akinek fontos a tekintély,az diktatúrát

akar

2013. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pro Patria ***** válasza:

A klerikálfasiszta reakció neohorthysta restaurációjától.

https://www.youtube.com/watch?v=o-SgNo50iqo

2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!