Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a "nemzeti"...

Miért van az, hogy a "nemzeti" oldalakon ha van valami összeesküvés-elmélet, akkor annak a célpontja Magyarország, az hogy elpusztítson minket? Mintha minket akarna mindenki kiirtani, elfoglalni.

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 9. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A HAARP egy baromság.

A nemzeti oldalon is baromságnak tartja a többség az ilyet.


Az Európai Unióban viszont van kettős mérce Magyarországgal szemben.

2013. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a "nemzeti oldal" kifejezés eleve erre a mentilitásra, vélekedésre épül. Ezt takarja. Ha valaki "nemzeti" az azt jelenti a mai közbeszédben, hogy tudatosan látja a világ történéseit, odefigyel Magyarország helyzetére, illetve érzékenyen viseltet a Magyarországot érő vélt vagy valós sérelmek iránt, és ezek miatt felháborodását fejezi ki.
2013. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem követed eléggé az eseményeket. Már nemcsak a külföld akar minket elpusztítani, a belföld is.

A "baloldal" összeesküdött ellenünk, békés fideszesek ellen. Mert azt merészelik mondani, hogy nem mi vagyunk a legjobbak.

Most invitálja a kormányünnepre a békés polgárokat. Csak őket, mert vannak összeesküvők is. És mondja, gyertek nyugodtan, mi békések leszünk. Fel sem tűnik már, hogy az állami ünnep attól állami, oda természetes módon megyünk (vagy nem). Nem merül fel bennünk, hogy ott félni kellene. Kivéve, ha a kormány akkora rettegést mutat, hogy külön felhívja a figyelmet az "összeesküvőkre", akik szegény kormányt (és a polgárokat) meg akarják rontani.

Sose gondoltam volna, hogy a paranoia ennyire fokozható. Van még tovább is?

2013. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=I67gyWS1FBk

spektrum

most akarják majd a vizet is. államosítani foglyák valószínű, persze nem önszántukból. azért jönnek ide az ensz képviselők mert kell a magyar víz amit később csak ők kortyolhatnak vagy arany áron ihatnak az emberek.

ha annyira nagyon segíteni akarnak akkor az eu belépés után miért nem lett itt minden tökéletes? nagyon úgy fest hogy kintröl csak piszkálni szeretnek. pl ott volt az a marhaság hogy csirkéknek játszóteret kell építeni. azért hogy sok pénz elmenjen és kisebb hely maradjon. meg tiltakozott az eu a magyar áru védelméért. nem tudom aki ezt leszólja az valszeg érdekelt benne

2013. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván te még nem vetted észre, hogy a magyar, egy hangyányit, felesleges a saját hazájában. (Bizonyos érdekek számára) Én meg nyilván "turul-csirke telepeken nőttem fel" , a zsiráfok pedig a világ legjóindulatúbb állatai. Neked nem volt Ablak-Zsiráfod? Rég látnod kellene magadtól is azt, mi folyik a világban, nem csak Mo-n.


Jaaaa, és mert szereteném hogy a hazámat magyarok irányítsák, már mindjárt "mélymagyar" és "kiválasztott" vagyok. Logikus nem? Mekkora suttyó vagyok!

2013. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Az elmúlt tíz évben, az EU keretein belül, tudatosan tönkreteszik a megmaradt gazdaságunk majd minden elemét, energiaszektor eladva, földek kijátszása folyamatban, köv. a víz,a magyar éhbérért dolgozik nyugati cégeknek, de iiiittt aztán minden rendben van! Ha valaki szót emel emiatt, az "mélymagyar"? Köszi, ebből a gondolkodásból nem kérek.
2013. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dick Esmen ***** válasza:
Mert Magyarországon van a szívcsakra,Jézus is magyar volt,és mert irigyek a vizeinkre és földjeinkre valamint az asszonyainkra.
2013. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem teljesen vetem el a HAARP -ot sem. Általában ezeknek a mendemondáknak van valami alapja.
2013. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az erős, ütőképes gazdaság megteremtésére képtelen kormányzás a könnyebbik megoldást választva ellenségképeket gyárt, sírnak-rínak hogy az a büdös kapitalista jön és kizsákmányol bennünket, stb. stb. Bocsika, de nem mi csatlakoztunk önként és dalolva a piacgazdasághoz?
2013. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kösz a lepontozást (4 es vagyok) nem tudom ki volt mintha nem így lenne

am mi csatlakoztunk belépni könnyű na és ki?

ha kilépnénk a mostani adósságot megdupláznák vagy a franc se tudja szóval nagyon kedves demokrata ez az eu.

még görögöket se hagyták kilépni (igaz ott euró van)

de valyon anglia miért nem akar csatlakozni okosok?

2013. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!