Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogékonyabbak a szegénye...

Miért fogékonyabbak a szegények az összeesküvés elméletekre, a rasszizmusra, a gyűlölködésre, az általánosításra és miért jár együtt ezzel a primitív viselkedés?

Figyelt kérdés
Magyarországra értem, azért a magyar politika rovatba írtam.
2013. okt. 12. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Én magyar viszonylatban gazdagnak vehető vagyok, de a cigányokat utálom.
2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert nincs módjuk tanulni, ezért tudatlanok. És a körülményeket csak meg kell magyarázni valahogy.
2013. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miről beszélsz!!??

Nekem az összes vállalkozó ismerősöm ugyan úgy szidja a cigányokat, mint a szegények.

Összesesküvés elmélet alatt meg mit értesz???

2013. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Én bőven átlag feletti színvonalon élek.


Nekem is nagyon rossz véleményem van a cigányokról, csak én nem mondogatom naponta 100x.

Olyan környékre sem költöznék soha, ahol sok él belőlük.



Sok jobb módú , jó környéken élő emberrel ellentétben én teljesen tisztában vagyok vele, hogy mi folyik Magyarországon , főleg egyes vidéki településen.

2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Az összeesküvés elméletekben egyáltalán nem a szegények hisznek. Gyűlölködni pedig felénk inkább a gazdagok szoktak.
2013. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Főbb általánosságban azért, mert aki magasabb végzettségű, annak a több a fizetése, kevésbé szegény, és mivel tanultabb, kevésbé hisz el hülyeséget, nehezebb megvezetni.
2013. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Összeesküvés elmélet alatt az általában annak vett dolgokat értem. A cigányokat mindenki gyűlöli, felesleges megint őket elővenni.


Rengeteg radikális jobboldali a szegények közül kerül ki, pl. a skinheadek (ezalatt a náci szimpatizánsokat értem). Hajlamosak mindenkit utálni. A fehér felsőbbrendűséget hirdetik, utálják a más etnikumú embereket, agresszívak és mind ezt egy hihetetlenül primitív viselkedési formával párosul.


Nem azt írtam, hogy csak ők fogékonyak rá, hanem, hogy fogékonyabbak (fontos a kérdés szempontjából).

2013. okt. 12. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert egy jómódú ember jobb életet él, nem kell a megélhetésért küzdenie. Egy szegény pedig megkeseredik és ezáltal negatívan áll a dolgokhoz.
2013. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Így már más.

Az ilyen emberek feszültebbek, stresszesebbek, nincs sikerélményük.

A gyűlölet pedig segít levezetni plusz sikere is van, hiszen minél hangosabban ordít, annál inkább elismerik a társai.

2013. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

A radikális jobboldali és a náci/skinhead egész más.

Radikális jobboldali, aki erősebb jobboldalhoz tartozik, jobbra a Fideszről meg a jobbközép pártoktól.


A valódi nácik, skinheadek pedig elég kevesen vannak.

2013. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!