Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogékonyabbak a szegénye...

Miért fogékonyabbak a szegények az összeesküvés elméletekre, a rasszizmusra, a gyűlölködésre, az általánosításra és miért jár együtt ezzel a primitív viselkedés?

Figyelt kérdés
Magyarországra értem, azért a magyar politika rovatba írtam.
2013. okt. 12. 16:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem ezen kell fennakadni, gondolom tudod mire akartam célozni.


Azért köszönöm a helyreigazítást.

2013. okt. 12. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem te is nagyon jól tudod a választ a kérdésedre, csak gondolom jól esik egyet nácizni.

Ha mégsem tudod, akkor az eddigi válaszokból rájöhettél.

2013. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek az egyéni véleményére vagyok kíváncsi.
2013. okt. 12. 18:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Általában a Jobbikot, a radikális jobboldaliakat tartják olyannak, amiket felsoroltál.

Én ismerek kifejezetten jómódú embereket, akik Jobbikosok. Régebben a MIÉP - pel szimpatizáltam, ismertem a Rózsadombon lakó gazdag zsidó családot, akik Csurka lelkes hívei voltak.

Ez egy tévedés. Biztos hajlamosak egyes leszakadó rétegek a populizmusra, a jobb - , és balodali szélsőségekre, de ez egyáltalán nem kizárólagos. A Jobbik pl. az egyetemisták körében is igen népszerű.

2013. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!