Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Jobbik is?

Már a Jobbik is?

Figyelt kérdés

[link]


Mielőtt torokátharapás lenne, egyik ismerősöm posztolta ki a facséra, én csak elolvastam, és kíváncsi vagyok a véleményekre. Nem vontam le még semmi messze menő következtetést. :)



2014. jan. 23. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Az Arany Hajnal utálja a Jobbikot, ezért kitalál mindenféle hülyeséget.

A múltkor azt mondták, hogy a Jobbikos EP képviselők támogatják afrikaiak betelepítését Magyarországra.


Egyébként Kovács Béláról elképzelgető, hogy gazdag.


[link]


Sőt, biztos nagyon gazdag, de nem politikusként gazdagodott meg.

2014. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
A politikusok ilyenek...Nem meglepő.
2014. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt hitted másfél szobás lepukkant panelba laknak? Mindegyik volt fideszes meg miépes, jól összelopták már magukat ők is.
2014. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Mi ezen a meglepő. Komolyan azt hitted a Jobbik az isten? Én már régóta tudom, hogy kétszínűek ők is. Mindenhol mást nyilatkoznak.
2014. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

Akkorhát ennyi kis barátaim.

Nincs több választási lehetőség.

Már mindegyik csapat játszott és le is szerepelt rendesen.

Egyedül a jobbik volt még hátra.

2014. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ti vakok vagytok? Olvassátok már el amit az első kommentelő írt az Isten szerelmére....

Egy olyan dolgot mondj, hogy mást nyilatkoztak. 2010 óta ugyan azt mondják. Egyedül Nekik nem kell aggódniuk amiatt, hogy " Gabikám, hát ekkor meg akkor nem azt mondtad ". Lehet más szavakkal fogalmazott, meg máshogy, de egyik kijelentésük sem üti a másikat. Az, hogy szerinted igen..... félreértetted, vagy nem értetted meg mit szeretett volna ekkor meg akkor mondani, esetleg nem fogtad fel, hogy a kettő egy és ugyan az, ill. hogy nem zárja ki a kettő egymást.

Nem elvakultságból mondom ( tudom most jönnek azok, hogy dehogynem... xd ), hanem azért, mert ez így van.

Eddig is megpróbálták rossz színben feltüntetni őket, mindenhol, ne hogy már bedőljetek... -.- De hát végül is mindegy, úgy se ezen komment alapján döntötök:S:)

2014. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért a #6-nak üzenném, hogy inkább ő nem vett észre semmit, mert annyira jobbikos, hogy nem látja azt, hogy Magyarországon nincs magyar érdek egyik pártban sem.
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem lehet igaz már a Jobbik is?

hmm akkor marad az MSZP.

2014. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Én lexarom a villáját, csak csinálnák már legalább ezek normálisan a dolgukat.
2014. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7-esnek pedig azt, hogy ha lenne is ilyen, nem vennék észre, mert annyira beépült az emberek fejébe ez a jó nem lehet dolog már, hogy emiatt félő nem látnák azt:)
2014. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!