Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell ahhoz mondani (majd...

Mit kell ahhoz mondani (majd csinálni), hogy azok az emberek akik nem szavaznak a bizalmukat fektessék egy pártba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs ötletem, mert ha

a, igazat mondasz akkor is azt mondják, hogy ááá más is így kezdte hazudnak

b, hazudsz akkor alapból mondják, hogy hazudsz

Másik az, hogy itt már mindent ígértek...


Aki nem szavaz az mit akarna hallani egy induló új párttól?


2014. jan. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A dolgok nem úgy működnek, hogy a politikus/párt vagy igazat mond, vagy hazudik. Ha mondjuk egy párt szerint a többkulcsos adórendszer jobb, az most igazat mond vagy hazudik? Vagy épp ha azt mondja egy bizonyos (...) párt, hogy van cigányprobléma, akkor igazat mond, de ettől még nem változott semmi. Tehát, igazából ez a te kétfelé bontásod egyáltalán nem működik. Csak a vérfideszesek szerint, akik szeretik úgy felosztani a poltikát, hogy van a hazug (bukott:) baloldal és a Fidesz, ami általában/mindig (vérfideszesség mértékétől függően) igazat mond. Csak sajnos ezek a kijelentések magukban nem jelentenek semmit.


A kérdésre válaszolva pedig én annyit várnék el, hogy a párt tagjai ne legyenek kommunisták és maga a párt se valljon ilyen nézeteket. Sajnos ezt egyik jelenlegi nagy párt sem mondhatja el magáról.

Egyébként én szavazok, mert miért ne, de nem túl nagy meggyőződéssel.

2014. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőnek annak kéne lennie hogy emberarcúvá teszik a komunikációt. Csak nert manapság minden párt olcsó reklámízű lőzungokat nyomát, ami nemtudom hogy jöhet be 8millió embernek de énengem határozottan irritál, undorodom már tőle. "Erős magyarország" , ,,m.o jobban teljesít" , teljesen üres szavak. ha én politikus lennék, ilyeneket csak viccből találnék ki, az hogy ők ilyeneket nyomatnak az nekenm a legjobb verzióban is olyat sugall, hogy igazából semmi ötletük sincsen arról h mit akarnak nekünk üzenni valamint h mit akarnak majd csinálni.

Ha én most kajakra politikus lennék akkor a programom pontjait nyomtatnám a plakátokra, ügyelve rá hogy racionális legyen, és azért valamennyire lelkesítő is.

Nahát a nagyobb gond meg az ilyen korrupciós botrányokkal van, mint most a horvát andrás ügy, meg persze annak idején a sukoró meg társaik.

Meg igazából folyamatosan érzi az ember hogy a politikusok teljesen el vannak rugaszkodva a valóságtól , mintha egy burokban élnének, fogalmuk sincs mi folyik az országban az ő kis parlamentükön kívül.

2014. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ozmium42 ***** válasza:
Mondani? Jaj, be naiv hozzáállás. Érdemi tevékenységet kellene letenni az asztalra, blöffök meg lózungok helyett.
2014. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na a legjobb válasz... érdemi dolgot kéne csinálni. Gratulálok és egy alakuló párt mit csináljon szerinted? Osztogassa a pénzt vagy mit? Nyilván csak az elképzeléseit tudja tálalni amire a magyarok már ingerszegények. Értsd: a vidéki ember leszarja már, mert belefáradt ebbe az egészbe és már alapból elzárkózik mindentől. Na erre kerestem én a választ, hogy őket mivel lehet megszólítani szerintetek. Egy mostani ellenzéki párt mit tud csinálni szerinted?
2014. jan. 22. 01:41
 5/5 Ozmium42 ***** válasza:
Nem pártalapítással kell kezdeni.
2014. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!