Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a Létpénznek?

Mi értelme van a Létpénznek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem én a túlzott újraelosztással sem értek egyet, mert véleményem szerint nem szorít igazán munkára, de a létpénz bevezetése végképp kiverte nálam a biztosítékot.


Mi a fenéért kellene még több ingyenélőt eltartani? A kitalálók szerint ki söpörne utcát, dolgozna a boltokban, ki állna gyártósorok mellett havi netto 80 ezerért, ha elég szülnie egy gyereket és kap 75 ezret? Vagy otthon ül, feketén dolgozik és több pénz megkeres, mint tisztességes munkával?


2014. jan. 12. 13:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Cigányok például."


Cigányoknak nem járna, csak magyaroknak.

2014. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"akik nem dolgoznak és nem is akarnak semmilyen körülmények között dolgozni, vagyis ezek: munkakerülő, rest, semmittevő, naplopó, tétlenkedő, renyhe, lustálkodó, lusta, haszontalan, tunya, tétlen, dologkerülő, szájtáti, léhűtő, tohonya, ingyenélő, henye, hanyag, rendetlen, léha, trehány, mihaszna, lógós"



Hát én semmilyen formában nem akarok dolgozni, de attól még nekem is vannak igényeim, nekem is élnem kell valamiből. Nehogy már egy hozzád hasonló döntse el hogy mától legyek hajléktalan.

2014. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"te sem akarsz úgy tűnik többet dolgozni, látszik,"


Miért akarna? Nem mindenki olyan bolond mint te.

2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!