Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek be fogják vezetni?

Szerintetek be fogják vezetni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 11. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem.

Normális fizetésre van szüksége az országnak, nem cigánysegélyezésre.


Nem igaz, hogy ezek a retardáltak nem bírják felfogni, hogy az ország 3/4-e 100 ezer nettó alatt keres és hogy ez így nincs jól. Ezt kéne kiküszöbölni.

2014. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy marxista javaslat.
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen szégyen ennek az országnak a politikai elitje, simán lehet, hogy bevezetik. De akkor én biztosan abbahagyom a legális, bejelentett munkavállalást. Összeszedek feketén annyi pénzt, amennyi kell.
2014. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan lenne pénz mindehhez ?

Ja tudom, 90%-os lesz az Áfa, SzJA, stb.

2014. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Marxista javaslat, ezért baromi jó.


És nem fogják bevezetni, mert undorító kapitalista pártok vannak hatalmon, akik mindenkit megnyomorítanak.

2014. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Honnan lenne pénz? Egyszerű, elvesszük a gazdagoktól. Ők úgyis tisztességtelen módon szerezték a vagyonukat, létrehozták a világválságot, és valójában ők élősködnek.
2014. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem akarok politizálni(nem is nagyon értek hozzá),csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

De nekem így "első ránézésre" kivitelezhetetlennek tűnik...

Meg aki eddig sem akart dolgozni,az gyakorlatilag ez után is jól élne,ha szül 3-4 gyereket...

2014. jan. 11. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Na megint itt van ez a 38%-os komcsi, hát én beszrok, hogy ezt még tényleg nem verte agyon valaki.

A kérdésre válaszolva: nem fogják bevezetni. Mellesleg ha bevezetnék, olyan mértékű inflációt generálna, hogy nézegethetnénk. Aztán nem 300 lenne az euró, hanem 600.

2014. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen,én is erre gondoltam kedves utolsó...mármint az inflációra,nem az agyonverésre:D
2014. jan. 11. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
tipikus választási ígéret, aminek semmi értelme, nem a szegénység ellen tesznek ezzel, hanem ösztönzik arra az emberek, hogy ne tanuljanak és ne dolgozzanak, ezzel az ország további romlását teszik lehetővé valamint aha egy következő rendsszer eltörölné akkor pedig a fél ország éhenhalna :S
2014. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!