Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mész el szavazni,...

Miért mész el szavazni, szerinted mit változtat a helyzeten a te voksod?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kínai közmondás miatt: egyetlen szem risz is átbillentheti a mérleget.
2014. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a nekem tetsző jelölt (illetve párt) nyer, akkor örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy egy kicsit én is benne vagyok a győzelmükben. Ha később nem azt teszik, amit ígértek és ami miatt rájuk szavaztam, akkor jogosan szidom őket; majd négy év múlva természetesen másik jelöltet támogatok. (Szerencsére eddig a polgármesterünk és a képviselőnk is beváltotta a hozzájuk fűzött reményeimet.)

Ha nem a kedvencem nyer, a lelkiismeretem akkor is nyugodt, hiszen megtettem, ami módomban állt. (Ha a győztes mégis beválik, az csak külön öröm.)

Ha az egész rendszert rossznak tartom, akkor "rendszerkritikus" pártra (gy. k. az ún. "szélsőségesekre") szavazok.

Ha viszont nem szavazok, akkor nincs erkölcsi alapom szidni a politikusokat, hiszen volt lehetőségem a véleményem kifejezésére, de nem éltem vele.

2014. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Waff ***** válasza:
Már hogyne lenne jogod kritizálni, ha elmégy szavazni , ha nem. Addig ameddig mi adófizetők álljuk a parádé ránk eső részét, addig kritizáhatunk ha szavazunk ha nem. Amúgy szerintem is hülyeség a szavazás.....
2014. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!