Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mész el szavazni,...

Miért mész el szavazni, szerinted mit változtat a helyzeten a te voksod?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert úgy érzem, hogy tenni valamit jobb, mint nem tenni és várni a sült galambot.
2014. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért megyek szavazni mert különben nincs jogom kifogásolni a rendszert.
2014. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2-es!

Elmész szavazni, meg is nyeri a választottad a körzetét, de egy év alatt sem tesz semmi olyat amit megígért.

Hová fordulsz jogorvoslatért?

2014. jan. 9. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem csak hőbörgök, hanem próbálok is tenni azért, hogy legyen változás.
2014. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ozmium42 ***** válasza:
Én nem megyek. Ellentétben az első válaszolóval, én nem gondolom, hogy a négyévenkénti ikszelgetés érdemi, sorsunkat befolyásoló cselekvés, és az egyetlen alternatíva a szájtátás és a sült galamb várás.
2014. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez lesz az első szavazásom, és igen, még hiszek benne hogy pont az én szavazatommal fog az általam kiválasztott párt hatalomra kerülni. (fő az optimizmus)
2014. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a birkák is elmennek. Egy szavazat ellenük. Legalább tettem valamit a Fidesz 2/3-ad ellen. Olyan párt meg nincs, akire szívből szavaznék.
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező teljesen félre érted nem bírósághoz akarok fordulni. Hanem ha nem megyek szavazni nem kritizálhatom egyik felet se ha nyer vagy veszít. Független attól ki nyer. Mert volt lehetőségem szavazni de nem éltem vele. Az a leg rosszab ha valaki panaszkodik a politikusokra de ha megkérdezed volt e szavazni még ő van felháborodva hogy ő ugyan nem.
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ozmium42 ***** válasza:
Pont a rendszert nem lehet úgy kritizálni, hogy legitimálod a szavazatoddal.
2014. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én baloldali családban nőttem fel a Kádár-rendszerben és nincs baloldali értékeket hordozó párt. Apám szavaival mondva: "Ezek kutyaütők!"
2014. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!