Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, KDNP-sek, mi a...

Fideszesek, KDNP-sek, mi a véleményetek Kövér Lászlóról, az alábbi írás elolvasása után?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 7. 00:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
muszáj
2014. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kövérék szerint nem mindenki muszájból,csak azok akik náluk vannak. Mindenki más önként dalolva. G...nya egy ember a lacika!
2014. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 SimkoL ***** válasza:
20%

Tudjátok kedves 'elvtársak' '89 előtt nem lett volna ilyen pofátok. Hogy jöttök ahhoz, hogy nyilvános helyen megsértitek az ország vezető embereit. Sok mindent megértem, de ilyen mocskos szájú emberekkel ritkán találkozom. Sokan közel sem tudjátok, milyen volt a rendszerváltás előtti időkben élni. Úgy hogy aki 40-45 alatt van ne szóljon egy szót se mert nem élte át az egészet.


Nem akartam beleszólni, de felháborít a stílus és a sok 'értelmes' ember hozzászólása

2014. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek! Én 47 vagyok. Nekem ezek szerint szabad. Ekkora patkányt 1966 óta nem láttam mint az orbán barátod! Ja meg mint a kövér!
2014. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 SimkoL ***** válasza:
Hogy ki, kit szid az egy dolog. Az alpári stílus az ami felháborít. Attól, hogy ide név nélkül lehet írogatni nem azt jelenti, hogy ki kell fordulni önmagunkból.
2014. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen. Nekem meg pont kövérről jutott eszembe az alpári stílus.
2014. jan. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Tudj meg tőlem valamit,ami igaz: Akiket a szerző hithű kommunisténak mond,azokat neveztük mi hazaárulónak,meg a többi párttagotis,csak az előbbieket még hülyének is mondtuk.
2014. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna rendszerváltás, szerinted Kövér elvtárs, most hol lenne? Megmondom. A központi pártbizottságban.

A jaj de szent vagyok, már a padlás

2014. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És teneked mi ma váleményed az mszp-s maffiáról

Akik rájuk szavaznak,megérdamlik,hogy abban az országban éljenek,melyet ök adnak a kisembereknek.

2014. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!