Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok be fognak hódolni...

A magyarok be fognak hódolni a cigányoknak?

Figyelt kérdés
Rengetegen mondják ezt, mert a cigányok száma egyre jobban növekszik.

2014. jan. 5. 23:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%
10-és vagyok. Kimaradt egy mondat. Nincs semmi baj, csak előítéletek vannak velük szemben, mert a nagy részük lop, hazudik, segélyen él.
2014. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem.

Szerintem nem sokára meg fognak oldódni a velük kapcsolatos problémák. Lesznek, akik megoldják.

2014. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%

Hogyan?

Jelenleg nincs működőképes és politkailag vállalható megoldás. Mármint ami működőképes lenne az nem vállalható, ami vállalható az nem működik.

2014. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Utolsó álmodozz csak. Sohasem lesznek megoldva a problémák, mert a "vezetőség" nem is akarja megoldani.
2014. jan. 5. 23:33
 15/31 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt az előző
2014. jan. 5. 23:33
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

"Sohasem lesznek megoldva a problémák"


Soha ne mondd, hogy soha. A történelem ismétli önmagát. A béke mindig csupán a két háború közötti éveket jelentette. Félreértés ne essék: alapvetően háborúellenes vagyok, de mint ahogyan a gyermekbetegségeken is át kell esnie mindenkinek (minél előbb, annál jobb), úgy ezeknek is vannak jótékony mellékhatásai is ;)

2014. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

Sokan befognak, de az értelmiség nem, ők inkább elköltöznek a cigány többségű környékről.

Ha megnézed az USA fekete többségű városaiban (pl. Detroit, New Orleans, Cleveland, Atlanta, Washington) sem veszi át a fehérek nagyobb része a fekete kultúrát, hanem vagy elhagyják ezeket a hanyatló városokat vagy annak előkelőbb, jobb részeibe költöznek, ami fehér többségű.

Hasonló folyamat létezik Fokvárosban, Londonban, Párizsban, de Miskolcon, Budapesten is.

A gazdasági, politikai elitben a cigányok aránya csekély, szerintem ezen a téren a jövőben sem várható változás.

2014. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%
Amit az USÁról írsz: ott is a fehér lakosság menekülése, kiszorulása játszódik le. Nem behódolás, de eléggé sötét jövőkép.
2014. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%

"Utolsó álmodozz csak. Sohasem lesznek megoldva a problémák, mert a "vezetőség" nem is akarja megoldani."


Hát akkor szomorkodj és akaszd fel magad nagy bánatodban. Nem tudok veled mit csinálni, ha ennyire pesszimista vagy.


Én a magam részéről bízok benne, hogy Európa népei egyre rasszistábbak lesznek és végül közösen fogják azt mondani, hogy betelt a pohár. Még ebben hinni is jobb a semminél.

2014. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Soroljátok a versenyképes szakmákat, amikből Magyarországon akkora munkaerőigény van, hogy a magyarok nem győzik betölteni, a cigányt pedig ki lehet képezni rá, és rá is lehet bízni. Aztán tegye fel a kezét az, aki rájuk bízná. Csak semmi előítélet!
2014. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!