Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen sok itt a komcsi?

Miért ilyen sok itt a komcsi?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, annak tekintitek aminek akarjátok. Ti "oldalatok" is tett fel ilyen kérdést szóval ezt akár el is felejthetjük. Általában a politika kategóriában olvasok, válaszolok, és teszek fel kérdéseket és sok olyan választ látok, hogy "én a Munkáspártra szavaztam". És ez aránytalanul sok mert az utolsó (2010-es) választásokon a párt mindössze 0,11%-ot, azaz 5 606 szavazatot zsebelt be. Szóval miért ilyen soka komcsi ezen az oldalon?
2013. dec. 28. 20:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
61 százalékos komcsikám, ez a szokásos trükkötök, hogy a fideszt lekomcsizzátok és a saját kommunista mocskotokba rántjátok bele! de ezt már nem vesszük be mi gondolkodó emberek! mi átlátunk a kommunista szitán!
2013. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

"Pont azért mert nem tisztelem (nem tiszteljük őket). Tudom, hogy ők se engem ""mint nácit""

Épp ez a baj: hogy nincs tisztelet. Mindenki utálja a másikat és össze-vissza köpködnek. S ez már nem csak a szimpatizánsok körében megy, hanem odabent a tisztelt házban is. Abban eggyetértek, hogy sajnos elég sok olyan politikus van, akit szinte lehetetlen tisztelni, de egy úriember egyszerűen nem engedheti meg magának ezt a viselkedést. Persze nem csak az etikett miatt kéne megoldani ezt a morális problémát, hanem mert így egyszerűen nem lehet országot építeni - Gordika nem beszél a Gabikával, Gabika nem beszél a médiával - satöbbi, satöbbi. Mi ez, ovóda?!

Visszatérve a konkrét kérdésre, őszintén szólva azt sem értem, hogy mit követtek el a Thürmer Gyusziék, amiért így berágtál rájuk - az elmúlt években gyakorlatilag semmit nem csináltak. Vagy neked is úgy mondta egy politikus, netán újságíró hogy a kommunistákat utálni kell? Na nem mintha én úgy odalennék a programjuktól, de nem látok rá okot, hogy bárki is tiszteletlenül viseltessék irántuk (meg mások iránt se, legyen az a "libsi" vagy "náci" kategóriába besorolt személy).

2013. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenhol ilyen sok van, nem csak ezen az oldalon. Szerintem ennek az az egyik oka, hogy az emberek nagy része megutálta Orbánt és másra szavaznak. Én nem egy olyan emberrel beszélgettem, aki annak idején a Fideszes volt és az MSZP-t szidta, most meg a Fideszt szidja és az MSZP-re vagy más hasonló pártra akar majd szavazni, mert már régen elfejtette, hogy akkoriban sem volt jobb és még inkább eladósították az országot, stb.. Az ilyen emberek az tetszik, arra szavaznak, amit "tv, újság, internet mond nekik".. Én valószínűleg el sem megyek szavazni, mert nincs értelme válogatni a sok sz@r között.
2013. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Te 30%-os. Tuti direkt adod az ennyire hülyét, mert ha nem, akkor nem szabadna, hogy szabadlábon légy... :D


A 30% is tükrözi ezt.

2013. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
12: Személy szerint Thümerrel nincs bajom, de kommunizmussal mint ideológiával van. És ha Thümmer ehhez csatlakozik nem tudom tisztelni. Meglátsz egy horogkeresztes agyontetovált ultranacionalistát te sem tudod tisztelni, pedig nem is ismered.
2013. dec. 28. 20:54
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

én nem adom a hülyét, én mindig az igazat mondom, ez fáj sok mindenkinek, ezért pontoznak le folyamatosan!

a baloldaliak és a jobbikosok is lepontoznak, csak a fideszeseknek köszönhetem a 30%-ot is, szerencsére még vannak jó páran, de azért az össznépesség tekintetében jóval nagyobb a fidesz aránya, mint az én százalékom! a lényeg, hogy mondd ki az igazat és betörik a fejed!

2013. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

"Meglátsz egy horogkeresztes agyontetovált ultranacionalistát te sem tudod tisztelni, pedig nem is ismered."


Ha egy külföldi személyről lenne szó (lévén Magyarországon tilos az önkényuralmi jelképek viselése) és a külseje alapján kéne róla véleményt alkotnom, akkor tényleg elég valószínűtlen, hogy tisztelném. Elleben ha azt mondanák, hogy ő magyar honpolgár, netán holnaptól ő lesz a szomszédom, vagy valamelyik pártnak a helyi jelöltje (csak hogy a politikánál maradjunk), kénytelen lennék neki megadni az esélyt, s minimum "tisztelt X úr" megnevezéssel hivatkozni rá. Persze ha bebizonyítja magáról, hogy tényleg egy büdös bunkó, semmihez sem értő ingyenélő, akkor annak megfelelően lehet kezelni - már persze aki akarja, de véleményem szerint kultúr ember még ekkor sem nácizik. Egyébként ezért tiltott az ilyen tetoválás: nyílt provokáció - már annak, aki hagyja provokálni magát (sajnos elég sokaknak alacsony az ingerküszöbe). De ahogy a mondás szól: soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre - szerintem valahogy így van ez a tisztelettel is: soha ne parasztozdd le a parasztokat? :) Vagy valami ilyesmi, majd valaki szebben megfogalmazza

2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ezeket a jelszavakat a politikai újságírók találták ki és amúgy is csak arra használják, hogy az 1 bites közönség agyáig is eljusson az éppen aktuális uszító üzenet."


Nekem ez nagyon tetszik, végre egy frappáns gyűjtőnév a sok idétlen politizálóra. Tik vagytok az 1bitesek.

2013. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokan nem ismerik az igazi komcsikat.Ha megengednétek néhány szóba jellemezném őket.Komcsik:Bármely pártban felbukkanhatnak fel is bukkannak. Lehet bal v. jobb oldali. Ez azért van mert az igazi komcsi oda áll ahova az érdeke épen vezérli. Nagyon símulékony fajta , feltétlen vigyázni kell velük. Olyanok mint a báránybőrbe bújtatott farkas, ezért társaságba nem tudhatod ki az. Ha a gyanú felmerül benned hogy egy ismerősöd komcsi feltétlen óvakodj tőle. Annyira jól tudnak beleolvadni környezetükbe hogy kivülálló azt gondolná róluk hogy igaz hazafiak. Nem kellene csak kis falum templomába betérni a jelenlévők 50 %-a komcsi. Egy kívülálló ezt nem tudná. Pedig ha jól tudom a komcsi rendszerben az egyház kegyvesztett volt és nem elfogadott. Ebből is látni a komcsi fajta mindíg úgy fordul ahogy az érdeke vagy a politikai helyzet kivánja. Na pár szóban próbáltam a komcsi fajtát jellemezni bár sok minden ki maradt de a lényeg a következő az elvetemült komcsik mindenhol előfordulnak legyen szó bármely pártról. Legkönnyebben arról ismerhetők fel hogy szemrebbenés nélkül át gázolnak mindenkin ha az érdekük úgy kívánja.
2013. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

a 30%-os kollégával ne foglalkozzatok

valószínüleg ő a válaszpapi nevű felhasználó

ennek a témakörnek ő az udvari bolondja :D

hithű fideszes, nem képes belátni a kommunisták és a fidesz kapcsolatát, a fideszt hazaszerető pártnak tartja aki segít az országon és kiűzi a multikat :D

na aki őt és a hozzá hasonló retardáltakat le meri szólni az máris kommunista

többek között ezért van ennyi "kommunista" ezen az oldalon

2013. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!