Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen sok itt a komcsi?

Miért ilyen sok itt a komcsi?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, annak tekintitek aminek akarjátok. Ti "oldalatok" is tett fel ilyen kérdést szóval ezt akár el is felejthetjük. Általában a politika kategóriában olvasok, válaszolok, és teszek fel kérdéseket és sok olyan választ látok, hogy "én a Munkáspártra szavaztam". És ez aránytalanul sok mert az utolsó (2010-es) választásokon a párt mindössze 0,11%-ot, azaz 5 606 szavazatot zsebelt be. Szóval miért ilyen soka komcsi ezen az oldalon?
2013. dec. 28. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért ilyen sok a komcsi? Nagyon egyszerű a válasz:

Mert sok a fideszes.

Nem tudtad? Ők is komcsi intézkedéseket hajtanak végre.


Államosítás, magas szociális rendszer támogatása, önkényuralmi cselekedetek, propaganda 24/7-es nyomása a pártévén (m1).


Mik ezek ha nem komcsi jellemvonások?


Attól, hogy 10 mondatból 1 mondatban elsírja magát orbán, hogy ez mind a "magyarokért" megy, attól még komcsi alapvetően.


Ideje kinyitni a szemeteket.


Ügynöklista? Na az hol van? Vagy most a NAV-os kivizsgálást letitkosították...Hol is volt ez szokás?


Sorolhatnám még....

2013. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos ezen az oldalon úgy általában sok a nem a magyar nemzetben gondolkodó kétes elem.
2013. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "felvilágosítást" nem vagyok komcsi. Az egy dolog, hogy a Fidesznek vannak komcsi jellemvonásai, de a szavazói nem azok.
2013. dec. 28. 20:07
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezen az oldalon sok a hülye, pártól függetlenül.
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Mert összefújja a szél a szemetet.
2013. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: Hát lehet, hogy nem komcsik, de akkor meg agymosottak, ha nem veszik észre. Tehát hülyék.

Lehet ezt sokféleképpen magyarázni...

2013. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert lehet, hogy egy vagy két emberről van szó, akik többször szóltak hozzá vagy tették fel ugyanazt a kérdést.

De ezeket a rövidítéseket abbahagyhatnátok, mert elég zavaró, hogy Magyarországon a politikai párbeszéd színvonala ilyan mélyre süllyedt. A pártok és szimpatizánsaik annyit tudnak elmondani egymásról, hogy "komcsi", "libsi", "náci" és így elég nehéz megkülönböztetni, hogy most ki kire gondol. Meg amúgyis elég primitív - otthon a disznóganézás közben mondhatod, hogy komcsi, de tiszteljük már meg őket, hogy kiírjuk: kommunista, netán munkáspárt-szimpatizáns (nem mintha én az lennék). Ezeket a jelszavakat a politikai újságírók találták ki és amúgy is csak arra használják, hogy az 1 bites közönség agyáig is eljusson az éppen aktuális uszító üzenet. Na mindegy is, mindjárt jön valaki, aki le-libsiz le-komcsiz, netán le-náciz engem, mert nem ért eggyet velem (vagy mert az ellenségének tekint).

2013. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
itt tényleg túl sok a komcsi, de libsiből még annál is több van! persze ezek nem különböznek sokban, sőt , nevezhetjük a komcsikat és a libsiket egyben libbsolsiknak is... az ilyenek utálják a nemzetet, orbánfóbiások, idgenimádók, mind az idegen országok mgszállóira vágynak, igazat adnak a magyargyűlölőknek, helyesnek találják trianont és a kommunizmust, védik kádárt, gyurcsányt, hornt és kókát is!
2013. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7:Pont azért mert nem tisztelem (nem tiszteljük őket). Tudom, hogy ők se engem ""mint nácit""
2013. dec. 28. 20:30
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
8-as: Tele a kommented ellentmondásokkal. Olvasd el az első válaszomat.
2013. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!