Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a gárdát "erősza...

Miért mondják a gárdát "erőszakszervezetnek", mikor semmi erőszakosat nem csinál?

Figyelt kérdés
Az, hogy valaki egy régi népviseletre rávarrja a címerüket, és ebben az "egyenruhában" mennek együtt...hát ebben mi az erőszakos? egy csomó fajta csoport van, ami össze szokott verődni egy helyen és együtt mennek valahová...akkor ők is masíroznak? az is félelemkeltő? pl a mazsorettes kislányok félelemkeltőek? :D ők is egyenruhában masíroznak végig az úton... mondjátok már valamit, ami tényleg rőszakos volt és a gárdisták csinálták!
2009. nov. 27. 14:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%
nemrég beszélgettem apám barátnőjével, kicsit dumálgattam velük, hogy miért akarnak az mszp-re szavazni, jött a szokásos, h így akarják gyengíteni a fideszt blabla, azt kikötöttünk a jobbiknál. nem ragozom, próbáltam meggyőzni, hogy a gárda nem követett el semmi erőszakosat még, stb, de a beszélgetés odáig fajult, hogy nekiállt majdnem bőgni, hogy neki a nagyszüleit vagy kijeit kivégezték annó mert zsidó származásúak stb. Semmi köze az egészhez, mert ugyan vannak a gárdában meg a jobbikban emberek akik zsidóznak össze-vissza divatból, de nem ez jellemzi az egészet. Mind1 mit mondok neki, ezt nyomatták bele az agyába és erről nem lehet letéríteni. Én nem mondom, hogy szavazzatok a jobbikra, szavaznának az emberek egy másik pártra, aki nem az mszp vagy a fidesz. De ez nem fog menni nekik. és így nem is tudom sajnálni őket ha majd szarabb lesz a helyzet ahogy szarabb és szarabb lett az évek alatt.
2009. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudnak nem is volt ilyen. Semmi félelem keltő nincs ebben csak azok gondolják ezt máshogy akik jómodban élnek és sznobságból elitélik a gárdát és azt hiszik a cigányok valami féle folyton éneklő és táncoló kedves szeretetre méltó emberek gyülekezete amit a buta tanulatlan magyar akiket különben is a gárda hergelt fel meg amugy is a hetihetesben is mondták ,hogy az a Vona 1 f*sz.Az ilyen félmüvelt liberális köcsögökre rágyujtanám a hazát.Nem vagyok elfogult a saját börömön tapasztaltam meg ,hogy mivan Magyarországon.
2009. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
61%
Nem félelemkeltőek, csak a hatalom jelenlegi birtokosainak érdekeit sérti a szervezet létezése, ezért akarnak tőlük megszabadulni....
2009. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
37%

Első: "Semmi köze az egészhez, mert ugyan vannak a gárdában meg a jobbikban emberek akik zsidóznak össze-vissza divatból, de nem ez jellemzi az egészet."

Ezen jót nevettem annak tükrében, amikor Morvai néni írta azt a bizonyos "játszanak kinkább a körülmetélt fütykösükkel" szövegét vagy amikor Vona úr azzal fenyegetőzött, hogy Iránból hív majd ide szavazóbiztosokat akik jól elbánnak mindenkivel, aki gárdista szavazatokat próbál elcsalni (üldözési mánia?).

És ez csak két példa...

2009. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
54%

Ez az! Mondják, nem a gárda mondja, hogy mi igenis ki akarjuk írtani a cigányokat, zsidókat. Hanem a Kolompárék meg az MDF, SZDSZ, MSZP meg még sok más baloldali liberális ember. Semmi erőszakossat nem tettek csak a politikusok meg a média csinálja az egész felhajtást.

Lesznek olyan "válasz" adók akik azért elküldenek a fenébe, mert az fejükbe mosták, hogy a gárda rossz. Pedig nem az!

2009. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
47%
Könyörgöm olvasd már el miket nyilatkozott Vona és Morvai!!!
2009. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
54%

14:54


Idézet Morvai leveléből:

"Nagyon örvendenék, ha a magukat "büszke magyar zsidóknak"

titulálók szabadidejükben aprócska metélt farkincájukkal

játszadoznának az én gyalázásom helyett.


A magukfajták megszokták, hogy ha egyet szellentenek máris

vigyázva áll és önökhöz igazodik minden magunkfajta."


Vona szövege pedig itt van videón:

http://www.youtube.com/watch?v=gjyLd6zPqSY#t=5m57s

2009. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
én most nem azt kérdeztem, hogy ki mit mondott, hanem azt, hogy a gárda (nem morvai,nem vona) milyen erőszakos dolgot TETT (nem mondott)? értő olvasás 1-es
2009. nov. 27. 15:10
 9/46 anonim ***** válasza:
52%
Tudo az a baj, hogy a tetteket mindig megelőzi ez a fajta szövegelés. Lehet, hogy végül nem fajul oda a dolog, de ki szeretne kockáztatni? Ha például egy terrorista szervezet minden nap azzal fenyegetőzik, hogy felrobbantja a parlamentet, de nem teszünk ellenük semmit (pedig tudjuk kik vannak benne), és egy nap eváltják igéretüket, akkor már késő lesz, és bánni fogjuk, hogy korábban nem tettünk semmit.
2009. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak fizikai erőszak van ám,hanem lelki terror is,a Gárda most ezt alkalmazza.Most még!De itt és most kell megakadályozni abban hogy tovább lépjen.A Bíróság betiltotta ezt a szervezetet,tehát nem működhet.Az államnak csak egy erőszakszervezete lehet ami a rendőrség.
2009. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!