Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a gárdát "erősza...

Miért mondják a gárdát "erőszakszervezetnek", mikor semmi erőszakosat nem csinál?

Figyelt kérdés
Az, hogy valaki egy régi népviseletre rávarrja a címerüket, és ebben az "egyenruhában" mennek együtt...hát ebben mi az erőszakos? egy csomó fajta csoport van, ami össze szokott verődni egy helyen és együtt mennek valahová...akkor ők is masíroznak? az is félelemkeltő? pl a mazsorettes kislányok félelemkeltőek? :D ők is egyenruhában masíroznak végig az úton... mondjátok már valamit, ami tényleg rőszakos volt és a gárdisták csinálták!
2009. nov. 27. 14:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
67%

15:10es kérdező. Elvileg ez egy katolikus vallást pártoló szervezet, a katolikus egyházban pedig minden misén elmondjuk, hogy vétkezni lehet idézem: "gondolattal, szóval, cselekedettel és mulasztással". És ezek egyenrangúak.

Hívő katolikusként számomra a kimondott szónak is akkora súlya van, mint a tetteknek. Ha valaki szóban ilyen az tettekben sem más, legfeljebb másnak mutatja magát.

És hogy Vonának és Morvainak mi köze a gárdához? Én őszintén szólva nem követem a politikai, személyi összefonódásokat, de tudom, hogy eléggé egy húron pendül a két szervezet és tudod "magyarat tolláról, embert barátjáról".

2009. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:48

Morvai a ferjerol beszelt.

2009. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja ez nagyon tetszik, Morvainak zsidók a gyerekei::) Mondjuk erre azt a választ kaptam a múltkor egy hazafitól, hogy az nem fontos, hogy az apjuk zsidó, mert a zsidóknál az anya számít. Kicsit szánalmas, hogy azt, hogy egy antiszemita nő gyerke nem zsidó egy zsidó szokással magyarázta.:)
2009. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
nem unjátok még ezeket az álszent gárdás kérdéseket?
2009. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
én azt nem értem, hogy miért kell erőszakszervezetként emlegetni a gárdást, mikor még senki nem tudott erőszakos cselekedetet mondani a részükről... de a cigánybűnözésről tilos beszélni,holott az mindennapos..mind szóban, mind tettben...
2009. nov. 27. 16:11
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel Orbán "kolompár" Viktor is erőszakos mert azt mondta h fel fogja pofozni a gárdát:D:D:D:D
2009. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
68%
"én azt nem értem, hogy miért kell erőszakszervezetként emlegetni a gárdást, mikor még senki nem tudott erőszakos cselekedetet mondani a részükről..." megint figyelmen kívűl hagytad az ellened érvelők közül többek által hangoztatott érveket. Ezzel nem lehet mit kezdeni.
2009. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
na meg ez a másik, mindegyik párt és politikus beszél a levegőbe össze-vissza és fenyegetőzik jobbra-balra, miért pont a jobbikosokat veszitek ennyire komolyan? ezekszerint nekik minden szavuk igaz, vagy csak azok, amikbe bele lehet kötni? sosem értettem, hogy a szódobálózást miért veszi komolyan bárki is...engem is fenyegettek már meg a cigányok az utcán jópárszor, de ha elmentem volna vele a rendőrségre, kiröhögnek...majd csak akkor lehet sírni,hogyha a vérem folyik, talán még akkor sem...
2009. nov. 27. 16:29
 19/46 A kérdező kommentje:
16:27: ők meg figyelmen kívül hagyták a kérdést, amit feltettem...nem a kombinálás érdekel, meg az,hogy ki mit mondott, hanem az, hogy milyen erőszakos cselekedeteket tudnak felhozni, amit a gárda követett el... de eddig erre még egyetlen egy választ sem kaptam... ha a beszédek érdekelnének vagy az, hogy ki szerint erőszak már a szó is, akkor azt a kérdést tettem volna fel
2009. nov. 27. 16:32
 20/46 anonim ***** válasza:
55%
Neked mindegy hogy mit válaszolunk,csak egy irányban látsz.Volt egy ember és egy eszme Németországban akit/amit/ sajnos szintén nem állítottak meg időben,majd lángba borította a világot.A Gárda egy betiltott szervezet,kár beszélni róla.
2009. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!