Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a gárdát "erősza...

Miért mondják a gárdát "erőszakszervezetnek", mikor semmi erőszakosat nem csinál?

Figyelt kérdés
Az, hogy valaki egy régi népviseletre rávarrja a címerüket, és ebben az "egyenruhában" mennek együtt...hát ebben mi az erőszakos? egy csomó fajta csoport van, ami össze szokott verődni egy helyen és együtt mennek valahová...akkor ők is masíroznak? az is félelemkeltő? pl a mazsorettes kislányok félelemkeltőek? :D ők is egyenruhában masíroznak végig az úton... mondjátok már valamit, ami tényleg rőszakos volt és a gárdisták csinálták!
2009. nov. 27. 14:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
szerintem mi 1 oldalon állunk vhol, de te sajnos hülye vagy. a papagáj-t a másik 73%-os emberkének írtam aki úgy akart visszavágni, hogy amit leírtam fentebb azt ő lemásolta és azt postolta újra. Fent a duplikált hozzászólások nem ugyanattól az embertől származnak. Két 73%-os van, én az vagyok aki megírta, hogy utálja a liberálisokat akik csak az érem egyik oldalára fröcsögnek. Tényleg nem értem miből gondoltad, hogy neked írtam a papagájozást. olvassál már mielőtt nekitámadsz valakinek.
2009. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Jo. Azt hittem nekem irtad. Akkor bocs...en hibam.
2009. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
nincs harag.
2009. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mondja meg mi rosszat csinált vele a gárda? Valameikötöket megverte netán?És ahol olyan fene nagy a liberalizmus mint Amerikába ott Neonazi szervezetek is vannak azt is hagyják le se szarjak mert elfogadott igen ez tulzás de Magyarországon lehet buzulni és felvonulni 1xre de cigánynak lenni és hátrányos helyzetről papolni ebben az értelemben fantasztikus a szabadelvüség az elfogadás a gárdát azonban rögtön felkell oszlatni mindenhol gáncsolni lehet rinyálni de már 1re többen jönnek rá ,hogy valami radikálisnak kell történnie lehet a gárda nem a legjobb mód de probálkoznak.
2009. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
nos...még egyszer: én értem, hogy szerintetek már a beszéd is erőszakos, de akkor ezesetben nem csak a gárda vagy a jobbik erőszakos, hanem MINDEN EMBER! hiszen mindenkinek vannak olyan pillanatai mikor csúnya dolgokat mond, fenyeget valakit vagy káromkodik és utána megbánja...ennyi erővel mindenkit le lehetne csukni... és mint ahogy írtam, akkor a cigányok sokkal de sokkal nagyobb "erőszakszervezet" a gárdánál, hiszen ők lépten nyomon fenyegetnek nyíltan szóban, csak egy különbséggel...ők meg is teszik, amit mondanak... akkor őket miért nem hívjuk erőszakszervezetnek? én értem,hogy van lelki terror(tudom,mert a párom folyamatos lelki terrorban tart), de még mindig a gárdáról van szó és nem morvairól,meg nem vonáról... ha én mondok valami csúnyát, már akkor a testvérem is el lesz ítélve, mert ő az én testvérem? vagy fordítva? a gárda nem csakhogy nem tett, de nem is mondott erőszakos dolgokat sosem...ti próbáltok kombinálni, elvinni a szálakat, mintha nem is értenétek a kérdést....tudjátok mit, vona meg morvai elmehet akkor a pics.ába, csúnya rossz, erőszakos emberek...de még mindig várom,hogy a gárda ellen mi a kifogás...
2009. nov. 28. 11:23
 46/46 anonim ***** válasza:

Mert állitólag félelm,et kellt bizonyos nációknál...,nem tudom,én még nem hallottam,hogy egy rézbőrüt is bántottak volna..!Sajóbábonyban sem tudom,ki volt felfegyverkezve?!

Sztem gusztustalan amit a gárdával szemben művelnek!!!

2009. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!