Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon miért is van a magyarok...

Vajon miért is van a magyarok egy részében, egy csöppnyi antiszemitizmus?

2009. nov. 26. 19:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
2009. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Ennyi idő alatt nem lehet a videót megnézni!

És zsigerből küldesz linket, miközben téged is kirabolnak.

2009. nov. 26. 19:28
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
6 perc 30 másodperc a videó, miért ne nézhette volna meg és linkelhetett volna 9 perc alatt?
2009. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mert 2db van. És reagálni is kell egy kérdésre. Főleg ha az első valaki, és nem igyekezni válaszul a demagógiákba menekülni. Nem az a baj hogy feltette válaszul, hanem hogy csak feltette!
2009. nov. 26. 19:56
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet látva nem véletlen,már ne is "haragudj"..;)
2009. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
ha egy népet, aki mióta létezik már jóval Krisztus előtt, mindenhol utálják, lehet nem a világgal van a baj?
2009. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%
Akkor rosszul fogalmaztam(fáradt. vok..) pont,hogy felháborit az egész!!!Nem csak süket duma volt,tényleg az a tervük,hogy felakarják vásárolni M.o.-t...,undoritóóó!
2009. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Ha egy nép mindig kihasználja és mutogat és idéz csak hogy ne lehessen a bűneit felróni.

Aki folyamatosan kiváltságokat követel, és más népeket írt, aki körül mindig ott a korrupció

csak had tegyék a dolgaikat és kussoljunk? Én 1 az az egy zsidót sem bántottam még életemben és semmi közöm ahoz ami velük történt, ezért el a kezeikkel az én pénzemtől és engem ne akarjanak leszabályozni ha olyan a véleményem egy ügy kapcsán, mert ha nem a zsidókról lenne az ügyben szó az sem tetszene.

Engem nem hatnak meg, főleg amikor látom ahogy bombázzák a Palesztinokat, vagy lopnak.

2009. nov. 26. 20:15
 9/36 A kérdező kommentje:

ha egy népet, aki mióta létezik már jóval Krisztus előtt, mindenhol utálják, lehet nem a világgal van a baj?


Tudod, minden tükör hazudik a világon és torz, mert én szép vagyok , csak hát a világ összes tükre!

2009. nov. 26. 20:18
 10/36 anonim ***** válasza:
32%

"ha egy népet, aki mióta létezik már jóval Krisztus előtt, mindenhol utálják, lehet nem a világgal van a baj?"


-..ha büdös vagy mindenki útál míg meg nem fürdessz..

2009. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!