Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni ha megvertek...

Mit lehet tenni ha megvertek a rendőrök?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jelezni kell a panaszt független rendészeti panasztestületnek, vagy panaszt tenni az illetékes rendőrkapitányságon de ott saját kollegára való méltányossági okoból kitudja mit hoznak a panasztételből.....akár az orfk-n panaszt tenni....de minnél elöbb
2013. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom ez megint egy kitaláció.


A kérdező lehet, hogy beteg ember. De az is lehet, hogy a rendőrök megbüntették, vagy próbálta játszani valahol a fejét a rendőrök meg lekapcsolták és ezt nem tudja elviselni. De az is lehet, hogy az életben semmi sikere nincs, még a nője sem marad meg mellette, így egyetlen öröme van, hogy a törvény mögé bújva talál ki valamit. CSak itt érzi azt, hogy talán egy kicsit "uralkodhat", mert az életben máshol sehol sem érvényesül.



Egyre több kitaláció, vád éri a rendőrséget, de nem csak ezt a szervezetet. Az ilyen támadások miatt erősödik meg és hoznak bizonyos törvényjavaslatokat. Pl a 2006-os csürhék miatt a jogszerű intézkedéssel szembeni engedetlenséget. Új törvényként hozták és éppen az idióták miatt és sikerrel.

2013. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu az egész, néhány mondattal próbál itt helyben társakat keresni és semmi több.


A magyar ember előítéletes, úgy gondolja, ha egy ilyen kiírást feldobnak minden rendőr ilyen és az adott eset is igaz.

2013. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok együgyű el is hiszi az ilyen kiírásokat. Akit ha tényleg bántottak biztosan nem itt fog írogatni, elmegy feljelentést tenni. De a legtöbb úgy is érzi, hogy megérdemelte és csendben marad. Nem nagyon hallom, hogy a cigány leszámolásokban, ahol össze verik egymást bárki is panaszkodna. Nem megy egyik sem feljelentést tenni, mert tudja a verés kijárt neki. A rendőrök ha verekednek is nem a tiloson áthajtókat verik, hanem az olyanokat akiknek szinte a halálát kívánná mindenki.


Csak mindenki kivetíti magára és magát éli bele a helyzetbe és ezért éri sértettnek magát.

2013. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván sci-fi, ilyen még sosem történt Magyarországon.... Kérdező, az ügyészségen tegyél feljelentést.
2013. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Mi van megjöttél KAMUKIRÁLY!"


mindig lebukok:-)

2013. dec. 23. 16:22
 8/11 anonim válasza:
A kérdező valójában egy gyökér senki, meghatározólag: unatkozó csicskagyerek a képernyő előtt. de hát elvan a gyerek ha játszik...
2013. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kaptam egy üzenetet:

"Én is szoktam ilyet írni, de ne áruld el, hogy nem igaz, úgy jobb. Majd jön a Jobbik és én is csendőr akarok lenni, nem ilyen rendőr mint a maiak. Majd a Jobbiknál nem kell hozzá iskola, csak jó nagy pofont tudjál adni akkor leszel jó csendőr.


Szoktam a Fideszről meg a rendőrökről is kitalált kérdéseket kiírni. A rendőrökről meg azért, mert már sokszor megbüntettek, meg rám akartak fogni egy betörést, de végül a bíróság elengedett.


Járassunk le mindenkit!"


Tehát ennyire kitaláció a legtöbb kérdés, ráadásul a legtöbbet lecsúszott kis tolvajok találják ki.

2013. dec. 23. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy kamu az egész. A legtöbb meg el is hiszi, mert elakarja.


A legtöbb kitaláló csak egy gyenge személyiség, aki már csak ilyen kicsinyes személytelen helyzetekben érzi valamelyest jobban :-)

2013. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!