Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos miért szégyellik a...

A Jobbikos miért szégyellik a nevüket?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott, hogy Vona Gábor sem ilyen névvel látta meg a napvilágot. Most meg azt olvasom a 444-en, hogy "Toroczkai Szegeden született, 18 éves koráig Tóth Lászlónak hívták."


Vajon hányan lehetnek még így ebben a pártban? És mégis miért szégyellik a származásukat?


2013. dec. 15. 23:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Vona gábor vona gáborként született ha jól tudom csak a mostoha apja (zázrivec?) a nevére vette, amit ő később visszamagyarosított..


Apai ágon a családja neve biztos hogy vona volt, azt tudom.

2013. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

# 20

Te kezdtél failezni hülyegyerek. Neked.

2013. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

"Apai ágon a családja neve biztos hogy vona volt, azt tudom."


Persze hogy tudod, hiszen te a Zázrivecz apja vagy. Vagy a nagyapja anyakönyve a birtokodban van. Ha a fenti kettő közül egyik sem igaz, akkor bejön a képbe, hogy Vona politikus, tehát minden más esetben hazugság az egész.

2013. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Andizsuzsi ***** válasza:

"Vona gábor vona gáborként született ha jól tudom csak a mostoha apja (zázrivec?) a nevére vette, amit ő később visszamagyarosított.."


Nem jól tudod. Vona Zázrivecz néven született, mert az apja is Zázrivecz (őt fogadták örökbe). A nagyapja volt Vona.

2013. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ergo fizikailag is szláv, nem magyar. Nem mintha ez számítana. Illetve a jobbikosoknak számít, nekem nem. Nekem csak ez a hazudozás fúrja az oldalam. Minek?
2013. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!