Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos miért szégyellik a...

A Jobbikos miért szégyellik a nevüket?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott, hogy Vona Gábor sem ilyen névvel látta meg a napvilágot. Most meg azt olvasom a 444-en, hogy "Toroczkai Szegeden született, 18 éves koráig Tóth Lászlónak hívták."


Vajon hányan lehetnek még így ebben a pártban? És mégis miért szégyellik a származásukat?


2013. dec. 15. 23:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
pont, hogy a valódi, vérszerinti (ősi) nevüket vették fel és a műnevüket (mostoha apa stb) hagyták el
2013. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Aham. Ezek a magyarázatok szándékosan ilyen zavarosak amúgy? Tóth helyett miért ne a Slovensko nevet vette akkor fel? :D
2013. dec. 15. 23:18
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok jobbikos, de érdekelne, hogy kötekedsz vagy kérdezel?
2013. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

itt megmagyarázza az okokat

[link]

2013. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
nyilván kötekszik..de nem baj...valakinek azt is kell csinálnia
2013. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok jobbikos, de érdekelne, hogy kötekedsz vagy kérdezel?"


Neked vajon nem muris a történet? Az én nevemet valahogy miért nem kell magyarázgatnom? Szerintem sokat mond egy csoportosulásról, ha prominens tagjai közül többen is szégyellik a született nevüket.

2013. dec. 15. 23:27
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Jól van kérdező, akkor légy boldog.
2013. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 sni ***** válasza:
4%
Kérdező: Tedd fel inkább úgy a kérdést, hogy az említett párt helyett például MSZP-t, vagy Fideszt írsz! Mindjárt lesz sok hozzászólás, és azok már biztos izraeli származású cigány kommunista kapitalista libsibolsevik töltelékek lesznek! :):):)
2013. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Andizsuzsi ***** válasza:
31%
Elolvastam a vele készült interjút. Az én számomra abban az a legszomorúbb, hogy büszke arra, hogy a gyerekei csak magyarul beszélnek dacára annak, hogy román az édesanyjuk. Tolerancia, elfogadás? Ha a házastársával szemben sem, akkor mit is várunk?
2013. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik így valamivel is jobb lesz valami...
2013. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!