Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszes szavazok...

Kedves fideszes szavazok miért tagadjátok le a cigány bűnőzést?

Figyelt kérdés
Ez miért jó nektek hogy például másokat halálra késelnek és ti a a késelőket véditek.Vagy a cigány nő szül 6 gyereket hogy kapja a pénz a segélyt , ha valaki fel mer szólalni ellene ti egyből rasszistáztok meg csúnya náci szövegeket nyomtok.Miért jó a gonosz védése mondjátok meg nekem.
2013. dec. 13. 20:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Most itt nem az a lényeg mindenki tudja hogy nem az összes gonosz hanem az hogy a közöttük lévő be nem illeszkedők mér vannak védve.Régen a kommunizmusba büntették hogy nem dolgoznak most meg még pénzelve vannak.
2013. dec. 14. 15:12
 22/25 anonim ***** válasza:

De ez a lényeg, mert ők általánosítanak, és ezáltal minden cigányt megbélyegeznek, ami nem helyes! Nézd kérdező, csak hogy nehogy félreérts engem:


Találkoztam már sok cigánnyal, és a 90%-al bajom van, félek Tőlük, megfélemlítik az embert, lopnak, balhéznak stb. De nem egy olyan cigány ismerősöm van, aki állatira normális, melózik, és tisztességes! Akkor őt miért kell belekeverni??? Amikor azt mondják, hogy minden cigányt a fára lógni, akkor ezzel pont azt a szerencsétlen tisztességes cigányt sértik meg, csak azért, mert a 90% tegyük fel..) egy bűnöző!!!!! Érted? Én nem pártolom, nem védem őket, csak nem helyes általánosítani! Ha én cigány lennék, és nem tartoznék a rosszak közé, piszkosul rosszul esne, hogy engem is a bűnözök köréhez csatolnak...

2013. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Úgy elfogadom, ha azt mondják, mondjátok, hogy:


A cigányok többségével kezdeni kell valamit, mert ez nem állapot! Jelentős részük nem tud viselkedni, közülük sokan lopnak, csalnak, bűnöznek, megfélemlítenek, és velük kezdeni kell valamit, de: a maradék tisztességes cigányt megvédjük, és megbecsüljük!!!!


Ezt így eltudom fogadni. :)

2013. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

„Százalékos arányban sokkal több a cigányok közt a bűnöző mint másoknál. 10-ből kb 5-6. Másoknál 1-3. Nem értem miért bűn kimondani hogy a cigányok hajlamosabbak a bűnözésre! Hogy miért van így az egy másik kérdés. Egy "MSZP"-s.”


Tavaly az átlagos fogvatartotti létszám 18 204 fő volt. Ebből kb. háromszázötven-négyszázhúszezer lehetett a roma származású elítéltek aránya, míg a magyaroké kilencszázezer és kettőmillió-hétszázezer közé tehető. Legalábbis a te „statisztikád” alapján. Gratulálok!

2015. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

„Amikor azt mondják, hogy minden cigányt a fára lógni, akkor ezzel pont azt a szerencsétlen tisztességes cigányt sértik meg, csak azért, mert a 90% tegyük fel..) egy bűnöző!!!!!”


Tavaly az átlagos fogvatartotti létszám 18 204 fő volt. A magyarországi cigányság létszámát 7-800,000 főre becsülik. Számoljunk!


Hágy %-a a 18 204 a 700000-nek?


alap = 700000


százalékérték = 18 204


százalékláb = ?


Egyenes arányossággal számoljuk ki:


100% ---> 700000


1% ---> 7000


x% ---> 18 204


---------------


x = 18 204:7000 = 2,6


Tehát 2,6 %.


Ahányszor belefér a 18 204-be az 1%-nak megfelelő érték, annyi % lesz a 18 204:

18 204 : (700000:100) = százalékláb.

százalékérték : (alap : 100) = százalékláb.


---------------


Becslések szerint a fogvatartottaknak kábé az 55-60%-a cigány származású (szerintem ez is erős túlzás, de a példa kedvéért fogadjuk el). Mennyi is 2,6- nak a 60%-a?


alap = 26 (tizedes tört esetében úgy számolunk, mintha egész szám lenne, de a művelet végén kirakjuk a tizedesvesszőt a megfelelő helyre)


százalékláb = 60%


százalékérték = ?


A századrészek jele a %. 60% = 60/100 rész.

1%-ot így 100-zal való osztással számítunk.

60% pedig az 1% 60-szorosa.


26-nak az 1 %-a = 26:100=0,26

26-nak a 60%-a = 0,26*60 = 15,6 (azaz 1,56%)


Ugyanezt másképp is kiszámolhatjuk:

60/100 = 0,60 és törtrészt szorzással számolunk.

26*0,60 = 15,6 (azaz 1,56%).


Tehát szó sincs róla, hogy a cigányok 90%-a bűnöző, a roma fogvatartottak a magyarországi cigányságnak mindössze az 1,56%-át teszik ki.


Azt hiszem, te is csak egy zsigeri rasszista vagy, akiben pislákol ugyan a lelkiismeret szikrája, de annyira át van mosva az agya, hogy nem képes objektíven érzékelni a valóságot.

2015. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!