Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszes szavazok...

Kedves fideszes szavazok miért tagadjátok le a cigány bűnőzést?

Figyelt kérdés
Ez miért jó nektek hogy például másokat halálra késelnek és ti a a késelőket véditek.Vagy a cigány nő szül 6 gyereket hogy kapja a pénz a segélyt , ha valaki fel mer szólalni ellene ti egyből rasszistáztok meg csúnya náci szövegeket nyomtok.Miért jó a gonosz védése mondjátok meg nekem.
2013. dec. 13. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A pártok , szavazók, párt helyi szervezetei önálló életet élnek.

Nem egységesek.


Mondok egy példát:

Amikor az MSZP országos vezetése elakart tüntetni egy rendőrfőnöket, aki etnikai nyilvántartást hozott napvilágra a börtöntől, akkor az MSZP országos vezetése eltávolította.

De a helyi szervezetük kiállt mellette és követelte a visszarakását.


Szóval, a párt véleménye nem mindig egyenlő a szavazók véleményével és ez fordítva is igaz.

2013. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem tagadják, csak a kifejezés nem tetszik a liberálisoknak, mivel szerintük általánosító, mintha minden cigány bűnöző lenne.


Az a baj ezzel, hogy ez csak a cigányoknál zavarja a liberálisokat, amikor valaki fiatalkori bűnözést vagy futballhuligánokat emleget, akkor a jogvédők nem szaladnak tiltakozni, hogy nem minden fiatal bűnöző és vannak békés drukkerek is.


A liberálisok kitalálták helyette a "szegénységi bűnözést", hogy védjék a cigányokat és szociális helyzetre, ne a származásra helyezzék a hangsúlyt.

Viszont ez megint csak általánosító, a szegényeket okolja a bűnözésért.

Ezt én kikérem magamnak, én is vidéki szegény családból származom, de soha nem loptam semmit.

2013. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én konkrétan egy fideszes véleményét akarom hallani miért jó a bűnöző meg az élősködő védése.
2013. dec. 13. 20:25
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

A Fidesz próbál politikailag korrektnek tűnni és számít a cigányok szavazatára is.

Már a nyugati balliberálisok így is teljesen lejáratták a Fidesz kormányt, ezért nem akar még több támadási felületet adni nekik.

2013. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert ha beismernék, akkor azzal azt is be kellene ismerniük, hogy a drága istenük - Győzike - nem végez normális munkát.
2013. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

Politikai korrektség.


Egyébként csak a libsiket zavarja.


A másik meg, hogy tilos kimondani, a bűnöző etnikumát.


De ez teljesen érthetetlen.

Magyarországon létezhet legálisan etnikai alapon szervező politikai párt.Név szerint, a cigány párt.


De, ha én, mint német származású csinálnék egy hasonlót és felvételinél germán fejednek kellene lenni, akkor menne a nácizás.


Szóval, ha etnikai alapon szervezhető párt, akkor tessék közölni a bűnöző etnikumát.


Két halmaz szerint, európai vagy nem európai.

2013. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
*Szóval, ha létezhet etnikai alapon szervezhető párt, akkor tessék közölni a bűnöző etnikumát.
2013. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Politikus lennék én ha kirúgnának se védeném a retkeket.
2013. dec. 13. 20:52
 9/25 anonim ***** válasza:

Látod, pont ezért nem leszel te soha politikus.


Ááá, csak vicceltem. :)

2013. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na egy fideszes kommentelő sincs aki válaszolna
2013. dec. 13. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!