Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszes szavazok...

Kedves fideszes szavazok miért tagadjátok le a cigány bűnőzést?

Figyelt kérdés
Ez miért jó nektek hogy például másokat halálra késelnek és ti a a késelőket véditek.Vagy a cigány nő szül 6 gyereket hogy kapja a pénz a segélyt , ha valaki fel mer szólalni ellene ti egyből rasszistáztok meg csúnya náci szövegeket nyomtok.Miért jó a gonosz védése mondjátok meg nekem.
2013. dec. 13. 20:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

"A másik meg, hogy tilos kimondani, a bűnöző etnikumát. "


Nincs értelme kimondani az etnikumát. Azt kell nézni amit elkövetett.

2013. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem tagadja senki sem. De ennyi erővel akkor mondjuk nyíltan, hogy van jobbikos bűnözés, gárdista bűnözés, politikus bűnözés, orvosok bűnözése stb..


Mert mindegyikből van jócskán.


Nem csak a cigány késel, hanem a magyar is, lehet hallani eleget a hírekben. sok magyar ember lop, csal hazudik sőt rabol is.

2013. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy már leírták, de azért én is:


Nem cigány bűnözés van. Bűnöző cigányok vannak.


Nem, a kettő rohadtul nem ugyanaz. Nem azért bűnöző, mert cigány. Egyszerűen bűnöző. Lényegtelen, milyen a bőrszíne, lényegtelen, hova született. Ha bűnöző, büntetést érdemel. Ha nem, akkor NEM SZABAD bűnözőnek titulálni, csak azért, mert oda született.


Ez tényleg nem fér el a fejedben, vagy csak piszkosul zavar, ha nem gyűlölködhetsz határok nélkül?


Soha, senkisem tagadta le, hogy vannak bűnöző cigányok. Azt viszont kijelentik, JOGOSAN, hogy nem minden cigány bűnöző. Vannak bűnöző magyarok is. Ettől minden magyar bűnöző lesz? Nem, sőt, ha kijelentem, hogy az országban magyarbűnözés van, akkor te felháborodsz, és én mocskos hazaáruló leszek. Holott, egyértelmű, hogy ebben az országban bizony vannak bűnöző, fehér bőrű magyarok is. De ettől még nem lesz automatikusan minden magyar, fehér bőrű ember bűnöző. Mint ahogy egyes bűnöző cigányoktól nem lesz kollektíven minden cigány bűnöző.

2013. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

én fideszes szavazó vagyok, sose tagadtam a cigánybűnözést, nagy problémának látom. nem jó nekem ha másokat halálra késelnek, az se ha a cigány nő szül 6 gyereket és kapja a segélyt, nemhogy nem rasszistázok és csúnya nácizok ha valaki felszólal, hanem én szólalok fel. nem jó a gonosz védése megmondom neked.

és őszintén mondom nem értem hogy ezeket a dolgokat miért a fidesszel kötöd össze

2013. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!

A fiatolkori bűnözés nem egyenlő a fiatalbűnözés szóval(a fiatalkori bűnözés nem foglalja magában az összes fiatalt, csak azokat akik 18 év alatt bűnözővé váltak) a futballhuligán szó nem tudom miért vonatkozna minden futball kedvelőre(szerintem ezt félreértelmezte). A szegénységi bűnözés megint nem egyenlő a szegénybűnözés szóval(az előbbihez hasonlóan). Remélem tudtam segíteni, hogy megértse mi a problémája az undorító liberális embereknek ezzel a szóval.


egy liberális

2013. dec. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Százalékos arányban sokkal több a cigányok közt a bűnöző mint másoknál. 10-ből kb 5-6. Másoknál 1-3. Nem értem miért bűn kimondani hogy a cigányok hajlamosabbak a bűnözésre! Hogy miért van így az egy másik kérdés. Egy "MSZP"-s.
2013. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Joe Makepeace ***** válasza:

1. A "cigánybűnözés" szót magát, általában bizonyos bűncselekmények elkövetésekor szokták használni, bizonyos módon és "stílusban" elkövetett bűncselekményekkor emlegetik, például amikor valakit a metróaluljáróban körbeállnak és megszurkálnak.

2. A cigányokon azért nincs semmi védenivaló, mert ezek nem tudnak normálisan viszonyulni nemhogy más népcsoporthoz, de a tetvesek még önmagukhoz sem!

Nézd már meg bármelyik "rendes" cigányt amikor egyedül van, meg amikor falkában. A differencia könnyen érzékelhető, és mint matematikai szabályoknál: sohasincs kivétel!

3. Nagyon nem vagyok fideszes, hányok tőlük, ahogy a cigányoktól is...

2013. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
23:51 te normális vagy? Miért a Fidesszel kötöm össze? Mert ők védik őket meg az MSZP.Már a fideszes szavazok is hazudnak nem csak a politikusok.Ti vagytok hatalmon rajtatok áll hogy szabadon futni hagyjátok őket.
2013. dec. 14. 14:13
 19/25 viktorvarga ***** válasza:
le sem merem írni amit gondolok.
2013. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%

Visszakérdezek miért általánosítanak egyesek?


Én Fideszes vagyok, és nagyon sok cigánnyal bajom van, sőt talán a legtöbbjükkel, meg van ezekről a véleményem, DEEEEEEE!!!!: Ha csak 10-20, de akár csak 1 normális, dolgozó, tisztességes cigány ember él az országban, addig nem mondhatjuk azt (amit egyik videóban láttam pl:) hogy minden cigányt felakasztani, meg kiüldözni az országból stb...! Vannak cigányok közt bűnözők, sőt...talán a többségük rossz, de ha csak egy rendes is van, nem bélyegezhetjük meg, az egész csoportot, népet, mert az SÉRTŐ A TISZTESSÉGES CIGÁNYRA NÉZVE!



Ha egy cigány gyermek megszületik, Ő tehet róla, hogy cigányak született? NEM! Jól esne, ha Téged, Őt, engem, vagy bárkit "akasztani akarnának" vagy bűnözönek állítanának be, csak azért, mert a cigányok 90%-a ilyen? Akkor mondják azt, hogy a cigányok 90%-ból elegünk van (nekem is!) vagy mondják azt, hogy a többségükkel ez a bajunk!


Nekem csak ennyi gondom lenne, ezzel.

2013. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!