Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerőgépek újra? Mit szólsz?

Nyerőgépek újra? Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen szociális és nemzetbiztonsági okokra hivatkozva betiltották a játékgépeket, ezzel én is egyet értettem. Bár az összes kaszinót nem zársztam volna be, de ez más kérdés.



Most viszont Balla György (Fidesz) és Aradszki András (KDNP) kivételes sürgős eljárást kérve, vasárnap (ugye az Úr napját szenteld meg - a KDNP nem egy keresztény párt?:) ) módosító indítványt nyújtott be, hogy "meghívásos" alapon mégiscsak lehessen játékgépet üzemeltetni.


Valahogy úgy érzem, mintha a szocializmusba csöppentünk volna vissza. Annak lehet dohányboltja akinek egyedileg engedik, annak lehet kaszinója akinek egyedileg engedik, olyan törvényeket hoznak, hogy a tulajdonosok ár alatt legyenek kénytelenek eladni a cégüket az államnak.


Remélem nem fogunk visszatérni egészen a feudalizmusig.


Te mit gondolsz?


2013. dec. 12. 08:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ez is egy újabb mutyi lesz, a tavaly bevont játékgépeket most szétosztják majd a csókosok között.
2013. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit a Fidesz csinál az már durvább mint amit az MSZP. Engem nagyon idegesít h ennyire nyilvánosan lopnak. Még titkolni se próbálják mert szarnak a fejünkre úgy is azt csinálnak a 2/3al amit akarnak. El se mertem volna képzelni h ilyen mértékű lopásokat fog a Fidesz véghez vinni. Nincs már olyan hasznot termelő terület amit nem helyeztek át a haverok kezébe. Azt a r*hadékot el kéne zavarni már innen.
2013. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Fidesz annyira pofátlan, hogy az ember lassan már megszólalni sem tud.
2013. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egészet pedig legálisan csinálják mert előtte úgy hozzák a törvényt h nekik jó legyen.
2013. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez már csak alap ...


azok a bizonyos nemzetbiztonsági okok már akkor is nevetségesek voltak, de hát valami komolynak látszóval meg kell etetni a népet.

2013. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!